آبرویزی برخی بازیگران با حذف فالوورهای جعلی

گوناگون ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

آبرویزی برخی بازیگران با حذف فالوورهای جعلی

برخی از بازیگران که در شبکه های اجتماعی عضو هستند، برای خود هواداران جعلی ساخته بودند که گویا در اینستاگرام با آپدیت جدید همه آنها حذف شده اند. این مطلب را به این خبر داغ از دنیای هنر ایران اختصاص داده ایم.

۲۰ نکته اساسی در افزایش فالوورها در اینستاگرام

۱٫ یک کاربر فعال باشید:

اگر می‌خواهید Follower هایتان را افزایش دهید می‌بایست به صورت مداوم در اینستاگرام پست بگذارید به خصوص در ساعت‌های شلوغی که بیشتر دیده شوید. کاربران فعال حداقل روزانه ۳ مطلب در این شبکه اجتماعی منتشر می‌کنند.

۲٫ دکمه‌های شبکه اجتماعی را در بلاگ یا سایت خود قرار دهید:

شما باید در موقعیت‌های استراتژیک دکمه‌های شبکه اجتماعی را در بلاگ خود قرار دهید که بهترین جایگاه آن در پائین مقاله است.

۳٫ در وب سایت خود یک بنر از اینستاگرام اضافه کنید:

در یک نقطه پر بیننده از وب سایت خود، بنری با عنوان ” مرا Follow کنید ” یا چیزی شبیه به این قرار دهید. به خصوص در صفحه مخاطبین خود این کار را بکنید.

۴٫ حساب کاربری اینستاگرام خود را در ایمیل‌هایتان قرار دهید:

این کار موجب تشویق مردم برای Follow کردن شما می‌شود. این مسئله در روابط کاری و تجاری شما نیز تأثیر مثبت دارد.

۵٫ در کارت تجاری خود اسم کاربری اینستاگرام خود را اضافه کنید:

این عمل موجب می‌شود تا نام کاربری اینستاگرام شما در جاهای بیشتری دیده شده و در نتیجه تعداد Follower های شما افزایش یابد.

۶٫ از هشتگ (#) استفاده کنید:

اکثر کسانی که در اینستاگرام پست می‌گذارند، از هشتگ برای پست‌هایشان استفاده می‌کنند. این کار باعث می‌شود افراد بیشتری پست‌های شما را ببینند.

۷٫ دوستان خود را در عکس‌ها تگ کنید:

زمانی که شما دوستان خود را در عکس ها تگ می‌کنید، در اصل شما این عکس را به پروفایل آن‌ها نیز اضافه می‌کنید و در بخش عکس‌های تگ شده آن‌ها قرار می‌دهید. این باعث می‌شود دوستان آن‌ها نیز عکسی که منتشر کرده‌اید را ببینند و همین موضوع باعث افزایش دنبال کنندگان شما شود.

۸٫ با مردم در ارتباط باشید:

اگر می‌خواهید معروف شوید در هر شبکه اجتماعی که فکر می‌کنید باید با مردم در ارتباط باشید و با آن‌ها وارد مشورت، بحث و گفتگو شوید و از این طریق اکانت های خود را تبلیغ کنید. بهترین روش در اینستاگرام شرکت در بحث‌های نظرات صفحات پربازدید می‌باشد.

۹٫ بیوگرافی خود مثل عکس پروفایل و … را به روز کنید:

اطلاعات و بیوگرافی‌های لازم و ضروری را به پروفایل خود اضافه کنید و حتماً اطلاعات تماس خود، وب سایت و ایمیل خود را نیز در بخش بیوگرافی قرار دهید.

۱۰٫ افرادی را دنبال کنید که با شما وجه مشترک دارند:

با جستجوی هشتگ های مرتبط با خودتان افرادی که با شما وجه مشترک دارند را دنبال کنید تا دنبال کنندگان آن‌ها نیز بتوانند شما را راحت تر پیدا کنند.

۱۱٫ عکس‌های باکیفیت بفرستید:

به اشتراک گذاری محتویات باکیفیت و پیام‌ها، تأثیر مثبتی روی افزایش تعداد دنبال کنندگان می‌گذارد.

۱۲٫ در رخدادهای عمومی شرکت کنید

یکی از مواردی که همیشه مخاطبین را به سمت شما جلب می‌کند، توجه به مراسم‌ها و رخدادهای عمومی است که این موضوع در ایران نیز بسیار بازدهی بالایی دارد. شما با تبریک گفتن عید و یا انتشار یک مطلب مربوط به رخدادهای عمومی می‌توانید ارتباط بسیار خوبی با دنبال کنندگان خودتان برقرار کنید.

۱۳٫ ویدئو را فراموش نکنید:

یک قابلیت مهم در اینستاگرام ویدئوهای ۱۵ ثانیه ای است که به شما این فرصت را می‌دهد تا در کمتر از ۱۵ ثانیه آنچه می‌خواهید به دیگران انتقال دهید. انتشار ویدئو در پروفایل شما کمک می‌کند تا پروفایل اینستاگرام شما زنده به نظر برسد و فقط عکس‌های ثابت و بدون صدا در آن دیده نشود.

۱۴٫ در شبکه خود رقابت ایجاد کنید:

نتایج نشان می‌دهد تشویق کاربران به شرکت در رقابت‌ها، بحث‌ها و حتی مسابقات نتیجه بسیار مناسبی در پی خواهد داشت. انجام اینگونه مسائل در یک شبکه اجتماعی می‌تواند به محبوب تر شدن برند و افزایش Follower و ترافیک برای سایت منجر شود.

۱۵٫ پروفایل فیسبوک خود را به اینستاگرام متصل کنید:

روش بسیار راحتی برای اتصال فیسبوک به اینستاگرام وجود دارند. در این روش، به راحتی می‌توانید پیام‌ها و پست‌های مشابه را بین تمام افرادی که با آن‌ها در ارتباط هستید به اشتراک بگذارید و این پیام‌ها و پست‌ها را در شبکه‌های اجتماعی مختلف منتشر کرده و در نتیجه ارتباطات خود را گسترش دهید.

۱۶٫ از پروفایل اینستاگرام در زمان نظر دهی در بلاگ ها استفاده کنید:

وقتی در یک بلاگ در حال درج نظر می‌باشید، این ایده خوبی است که پروفایل اینستاگرام خود را به شکل یک لینک در محتوای متن نظر خود اضافه کنید. این مورد باعث می‌شود تا با نویسندگان وب سایت‌ها یا بلاگ ها ارتباط برقرار کرده و آن‌ها را برای دنبال کردن شما تشویق کنید.

۱۷٫ از افرادی که به شما کمک کرده‌اند یاد کرده و از آن‌ها تشکر کنید:

وقتی مردم پیام‌های شما را Like می‌کنند، یا از شما در نظرات تشکر می‌کنند و یا حتی اسم و نام کاربری شما را منتشر می‌کنند، شما هم باید همین کارها را در قبال آن‌ها انجام دهید. با این کار نه تنها یک حرکت دوستانه و همه پسند کرده‌اید، بلکه باعث می‌شوید تا اینگونه افراد بیش از پیش شما را پشتیبانی کرده و دوباره دست به چنین کارهایی بزنند.

۱۸٫ از مطالب بی محتوا و اسپم دوری کنید، صادق و شفاف باشید:

اگر از روش‌های اسپم برای جذب دنبال کننده استفاده کنید، به زودی آن‌ها شما را UnFollow کرده و احتمالاً به دوستانشان نیز این را پیشنهاد می‌کنند. این حرکت به‌شدت در شهرت و محبوبیت شما تأثیر منفی می‌گذارد. این را به خاطر داشته باشید که صادقانه رفتار کردن و شفاف بودن به شما کمک می‌کند تا نه تنها دنبال کنندگان بیشتری داشته باشید، بلکه از خودتان نام خوبی به جای بگذارید.

۱۹٫ یک لیست از مطالب مفید تهیه کنید:

همانطور که در یکی از موارد بالا گفتیم، تهیه کردن و ارسال پیام‌های باکیفیت حائز اهمیت است. با توجه به اینکه شما نمی‌توانید تمام ۲۴ ساعت روز و تمام ۷ روز هفته را در اینستاگرام باشید، یا اینکه گاهی اوقات چیز باکیفیت و مناسبی برای ارسال ندارید، می‌توانید یک لیست از موضوعات جذاب تهیه کرده و هر از گاهی در اینجور شرایط آن‌ها را منتشر کنید. این موضوعات جذاب می‌تواند اخبار، آموزش و یا مقاله‌های مختلف باشد.

۲۰٫ پیشنهادهای ویژه‌ای فقط برای دنبال کنندگان اینستاگرام داشته باشید:

شرکت‌های بزرگی مانند کوکاکولا یا ردبول و حتی دیجی کالا در ایران برای دنبال کنندگان خودشان در اینستاگرام پیشنهای های ویژه‌ای ارائه می‌دهند.
مثلاً با ارائه تخفیف‌های ویژه فقط در اینستاگرام یا راه اندازی مسابقات در صفحه خودتان می‌توانید اینستاگرام خودتان را از وب سایتتان مجزا کنید تا دیگران را ترغیب به دنبال کردن اینستاگرام خود به صورت مجزا نیز بکنید.

ماجرای حذف فالوورهای جعلی بازیگران!

اینستاگرام و گل یا پوچ مجازی؟

«دعوای امیر تتلو و بهنوش بختیاری را یادتان هست؟ شب یکشنبه صفحه اینستاگرام خانم بازیگر را باز کردیم، دیدیم دنبال‌کنندگانش آب رفته! ماجرا از این قرار بود که اینستاگرام اعلام کرد کاربران پوچ و فِیک را از تعداد فالوورهای اعضای این شبکه اجتماعی، شناسایی و کم خواهد کرد. به این ترتیب شب گذشته آب به خوابگه مورچگان افتاد و خواب یک عده به هم ریخت. طوفان این اتفاق اول به تعداد فالوورهای خانم بختیاری وزید و بعد هم کلاه از سر الویس پریسلیِ ایران انداخت.»

«در حال حاضر شرایط به شکلی است که عکس صفحات اینستاگرام بهنوش بختیاری و حسام نواب صفوی در حال دست‌ به‌ دست شدن است. این وسط کم شدن تعداد فالوورهای بهنوش بختیاری بیشتر به چشم آمد چون نزاع‌ سال گذشته ایشان با خواننده زیرزمینی، تتلو، دقیقا سر همین آمار دنبال‌کنندگان بود. ماجرا از این قرار بود که وقتی ‌سال گذشته تعداد فالوورهای بهنوش بختیاری بالا رفت، امیر تتلو این افزایش فالوور را پوچ و غیرواقعی دانست. بهنوش بختیاری هم در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «من نمی‌دونم آیا نیروی حسادت آن‌ قدر می‌تونه قوی باشه که حتی کسی رو که یک عمر برای این مردم خالصانه کار کرده و خنده به لب‌شان آورده با تهمت و بی‌ادبی و تخریب چهره او پیش مردمش از چشم انداخت»

در واقع هر چند تتلو نتوانست بهنوش بختیاری را از چشم مردم بیندازد اما مدیریت اینستاگرام با قدرت تمام توانست! از دیشب تا به حال عکس صفحات قدیمی بعضی سلبریتی‌ها در مقابل عکس‌های جدید تعداد فالوورهای‌شان قرار گرفته و تصویری مضحک ساخته شبیه عمل‌های کاشت مو؛ بعد از عمل، قبل از عمل! تا به حال ۴٠٠‌هزار نفر از فالوورهای بهنوش بختیاری کم شده و۴٠٠‌هزار نفر از فالوورهای حسام نواب صفوی. این فهرست همچنان در حال به‌روزرسانی است و گویا تا به حال آقای فرزاد فرزین (خواننده) هم به جمع‌شان پیوسته. طبق اعلام رسمی مدیریت اینستاگرام، بررسی تعداد فالوورهای کاربران همچنان ادامه خواهد داشت و در روزهای آتی هم دست یک عده دیگر رو خواهد شد.

آبرویزی برخی بازیگران با حذف فالوورهای جعلی (1)

حذف فالوور ها

فیس‌بوک، توئیتر و اینستاگرام همیشه به‌خاطر حساب‌های ساختگی خود در مظان اتهام بودند. در واقع نمی‌شد روی تعداد دنبال‌کنندگان و اعضای آن حساب کرد. از کنار این شبکه‌ها هم یک عده با ساختن حساب‌های جعلی برای دیگران پول می‌بردند و نان سیاه‌بازی می‌خوردند. حالا این مدیریت اینستاگرام که فیس‌بوک را هم در اختیار دارد، تصمیم گرفته این مبالغ را به سمت خودش عودت بدهد. وقتی اعضای فِیک حذف شوند، کاربران برای بالا بردن اعتبار و افزایش تعداد فالوورهای خود تلاش خواهند کرد، امکانات خود شبکه را خریداری کنند. در ازای این خرید، شبکه‌ اجتماعی هم صفحات آنها را در جست‌وجوها قرار خواهد داد تا تعداد فالوورها خودبه‌خود افزایش پیدا کند. به این ترتیب نه کسی اعتبار جعلی برای خود خواهد خرید و نه مبلغی را که می‌تواند به حساب شبکه واریز کند، به کسی دیگر خواهد داد. با این تمهید، از روز چهارشنبه هفته گذشته قریب به ٢٠‌میلیون حساب کاربری جعلی، حذف یا غیرفعال شده است. جالب است بدانید تعداد فالوورهای جاستین بیبر (خواننده) هم حدود ۱۵‌درصد یعنی ٣,۵‌میلیون نفر کاهش پیدا کرده و این یعنی آبروریزی!

چشم و هم‌چشمی

ماجرا ساده‌ است. سلبریتی‌ها برای این‌که چشم ما و همکاران‌شان را به تعداد طرفداران خود خیره کنند، پول داده‌اند و کاربرِ فِیک خریده‌اند. البته از این رهگذر، بازار کار خودشان را هم رونق داده‌اند. چون قاعدتا بازیگری که میزان فالوورهای بیشتری دارد، در قراردادهای سینمایی و تلویزیونی هم دست بالا را می‌گیرد. بعضی کارگردان‌ها برای این‌که فیلم یا تئاترشان مخاطبان بیشتری داشته باشد، قاعدتا سراغ بازیگرانی می‌روند که فالوورهای بیشتری داشته باشند. از آن‌سو، بازیگر هم با نمایش تعداد فالوورهای بالا، قدرت مانور بیشتری در تنظیم مبلغ قرارداد به نفع خودش دارد. حتی حالا با این‌که تعدادی از فالوورهای بازیگران کم شده، باز هم میزان آن در ترغیب کارگردان و جذب منابع مالی تأثیرگذار است. هر چند بعد از این اتفاق باید در نظر داشت اعتبار معنوی یک عده هم کاهش خواهد داشت؛ چیزی که سلبریتی‌های خریدار کاربرِ پوچ، فکرش را هم نمی‌کردند…»

پورتال رنگی _ آبرویزی برخی بازیگران با حذف فالوورهای جعلی

منبع: مدیروب – سیمرغ – اسنا

برچسب ها
loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !