خبرهای تازه از وضعیت درمانی محمدرضا شجریان

گوناگون ۰۳ تیر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

خبرهای تازه از وضعیت درمانی محمدرضا شجریان

در این مطلب اخبار تازه از وضعیت درمانی استاد شجریان را برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته ایم. این خبر از طرف پسرش منتشر شده است و گویا در آمریکا مراحل درمانی شان را آغاز کرده اندن. پورتال رنگی برای این هنرمند پیشکسوت ایرانی آرزوی سلامتی دارد.

بیوگرافی کامل محمدرضا شریفیان

محمدرضا شجریان متولد ۱ مهر ۱۳۱۹ در مشهداست. موسیقی‌دان، آهنگ‌ساز، خواننده و خوشنویس اهل ایران است.
وی از برجسته‌ترین هنرمندان موسیقی سنتی ایرانی است و آلبوم‌های بسیاری را در این زمینه منتشر کرده است. او به دلیل نوع صدا و سبک مخصوص به خود و تصنیف‌های ملی میهنی که اجرا کرده، شناخته می شود.
سایت انجمن آسیا وی را پرآوازه‌ترین هنرمند موسیقی اصیل ایرانی، روزنامهٔ ونکوور سان او را یکی از مهم‌ترین هنرمندان موسیقی جهان و همچنین رادیوی عمومی ملی (NPR) در سال ۲۰۱۰ وی را یکی از ۵۰ صدای برتر جهان معرفی کرده‌است.
محمدرضا شجریان، رئیس کنونی شورای عالی خانه موسیقی ایران، بنیان‌گذار گروه شهناز و مبدع چند ساز موسیقی می‌باشد. همچنین از فرزندان محمدرضا شجریان، همایون و مژگان در زمینهٔ موسیقی فعالیت دارند. شجریان در قرائت قرآن نیز فعالیت داشته و دعای ربنا معروف‌ترین تلاوت‌های قرآنیِ اوست. خوانندگان سرشناسی چون ایرج بسطامی، شهرام ناظری، حسام‌الدین سراج، حمیدرضا نوربخش و پسرش همایون از شاگردان شجریان هستند.

اخبار جدید از درمان محمدرضا شجریان

اولین مرحله از درمان محمدرضا شجریان در آمریکا به پایان رسید.

همایون شجریان در این رابطه در اینستاگرام متنی را منتشر کرد.

شجریان نوشت:

« پیرو پیغام‌های مکرر و نگرانی‌های شما عزیزان از وضعیت حال هنرمند محبوبتان محمدرضا شجریان به اطلاع شما بزرگواران مى رساند که ایشان پس از مدت پنج ماه اقامت در امریکا اولین مرحله از درمان خود را به انجام رسانیده‌اند.

در حال حاضر ایشان به دلیل مقدارى ضعف جسمانى که به گفته پزشکان به خاطر این روش از درمان طبیعى است، دوران نقاهت براى شروع مرحله دوم را طى مى کنند که به امید پروردگار با لطف شما عزیزان سریع تر از این مرحله به خوبى گذر خواهند کرد و به عشق عاشقان و دوستدارانشان درمان را ادامه خواهند داد. »

خبرهای تازه از وضعیت درمانی محمدرضا شجریان

پورتال رنگی _ خبرهای تازه از وضعیت درمانی محمدرضا شجریان

منبع: ویکی پدیا – خبرآنلاین

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !