راهکارهایی برای آرایش سریع خانمهای شاغل

آرایش و زیبایی ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

راهکارهایی برای آرایش سریع خانمهای شاغل

چگونه می توانیم سریع آرایش کنیم؟

معمولا خانم ها زمان زیادی را برای آرایش کردن صرف می کنند. این کار برای بسیاری از افراد کاری دلنشین و مورد علاقه است اما حتی همین افراد هم ترجیح می دهند صبح ها وقت زیادی را برای آن نگذارند. در این مطلب راهکارهایی برای داشتن یک آرایش سریع به شما پیشنهاد می کنیم:

چشمان درشت داشته باشید

برای اینکه چشمان تان را از حالت خستگی درآورید قبل از اینکه از سایه معمول خود استفاده کنید، مقداری سایه سفید براق داخل گوشه‌های چشم بزنید تا سیاهی را کمتر نشان دهد. یک دقیقه دیگر هم برای زدن دو لایه ریمل وقت بگذارید.

آرایش سریع صورت

برای بالای پلک‌ها از خط چشم‌ های تیره‌ (مثل مشکی) و برای قسمت پایین چشم در امتداد خط مژه از خط چشم‌های روشن‌ تر (مثل قهوه‌ای) استفاده کنید. حتما خط چشم بالا و پایین در گوشه‌های چشم به هم وصل شوند؛ این کار چشم را درشت‌ تر نشان می‌دهد.

برجسته کردن گونه ها

رنگ رژگونه را تا خط رویش موها پخش کنید تا رنگ روی پوست‌ تان طبیعی و یکنواخت دیده شود. بعد با رنگ صورتی روشن روی سیب گونه‌ ها بمالید. برای یک اثر دراماتیک بر بالای گونه‌ها سه نقطه با سایه چشم سفید براق بگذارید و بعد به آرامی آنها را پخش کنید.

برجسته کردن لب‌ ها

یک رژلب کرمی که مقداری از رنگ لب شما روشن‌ تر باشد، روی لب بمالید (رنگ‌های تیره لب‌ ها را نازک‌ تر نشان می‌دهند) و از یک خط لب نزدیک به رنگ همان رژ‌لب برای کشیدن خط دور لب و پر کردن آن استفاده کنید. با این کار رژلبی با ماندگاری زیاد و دید طبیعی خواهید داشت.

آرایش سریع

داشتن دندان‌های سفید

اگر می‌ خواهید دندان‌ هایتان سفید به نظر برسند، رژلب‌ های صورتی با پایه آبی بهترین انتخاب برای شماست. برخلاف رنگ‌های پایه زرد که بیشتر باعث تغییر رنگ دندان‌ ها و زرد دیده شدن‌ شان می‌شوند.

ایجاد درخشندگی در پوست

بعد از آرایش کردن مقداری کرم مرطوب‌کننده بدون روغن را کف دست‌تان بمالید و مازاد آن را به آرامی روی گونه‌ها و پیشانی فشار دهید. مرطوب‌کننده باعث هیدراته کردن پوست و جوان‌تر شدن آن می‌شوند و به پوست درخشندگی محض می‌بخشند.

پورتال رنگی _ راهکارهایی برای آرایش سریع خانمهای شاغل
منبع: ایده آل، بیتوته

Please Login to comment