آموزش آرایش لب با رژ لب قرمز مخصوص نوروز ۹۵

آرایش و زیبایی ۰۹ بهمن ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

آموزش آرایش لب با رژ لب قرمز مخصوص نوروز ۹۵

آموزش آرایش لب : رژلب قرمز از جمله سبک های آرایشی کلاسیک است که گویی هیچ وقت از چرخه ی مد خارج نمی شود و قابلیت آن را دارد تا چهره را کاملا تغییر دهید. استفاده از این نوع آرایش لب، قوانین خاص خود را دارد که در زیر مرحله به مرحله آن را مشاهده خواهید کرد.

۱٫ لایه برداری و زدن کانسیلر

آرایش رژلب قرمز
از آنجا که رژلب قرمز، حاوی رنگ زیادی است، بنابراین پیش از شروع لب های خود را لایه برداری کنید (می توانید این کار را با استفاده از یک مسواک خشک انجام دهید) سپس با استفاده از یک قلموی آرایشی کوچک، کانسیلر و یا کرم BB به لب ها بزنید. این کار پایه آرایش لب شما خواهد بود.

۲٫ کشیدن خط لب و پر کردن آن

آموزش آرایش لب زیبا با رژلب قرمز
با استفاده از یک خط لب کاملا هماهنگ با رژلبتان یک ضربدر در لب بالایی ایجاد کنید تا به گزارش پرشین وی خط دقیق و زیبایی از لب پدید آید. سپس همانند شکل داخل ضربدار را کاملا پر کنید.

۳٫ رژلب قرمز مناسب با رنگ پوست خود را بزنید

چطور لب ها را با رژلب قرمز آرایش کنیم
هنگام زدن رژلب قرمز، بسیار مهم است که رنگ مناسب پوست تان را انتخاب کنید. این نکات را هنگام انتخاب رژلب قرمز در ذهن داشته باشید: پوست روشن-  رنگ قرمز با ته رنگ صورتی، پوست متوسط: سایه رنگ های نارنجی قرمز، پوست تیره: رژلب قرمز با ته رنگ بنفش

۴٫ پاک کردن اشتباهات با کانسیلر

فوت و فن آرایش لب حرفه ای
لبه ها را با استفاده از یک قلموی آرایشی آغشته به کانسیلر و یا کرم BB پاک کنید. این مرحله ضروری است چرا که خطوط لب و رنگ رژلب را برجسته تر نشان می دهد.

۵٫ ثابت کردن آرایش لب

راه های زیباتر کردن آرایش لب
برای آنکه رنگ رژلب را ثابت نگاه دارید یک لایه بسیار نازک از دستمال کاغذی را روی لب فشار دهید. به گزارش پرشین وی سپس از بیرون و پشت دستمال یک لایه پودر به دستمال بزنید. (نباید پودر را مستقیما به لب ها بزنید) با این کار یک انتهای مات برای لب ها پدید می آید.
پس از ثابت کردن آرایش لب، تنها یک قانون دیگر می ماند. نباید بقیه آرایش شما با رژلب تان قابل مقایسه باشد. بنابراین آرایش چشم را در حداقل نگاه دارید.

منبع: پرشین وی

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !