آموزش برجسته کردن لب بدون نیاز به جراحی و تزریق

آرایش و زیبایی ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

آموزش برجسته کردن لب بدون نیاز به جراحی و تزریق

یک اسکراب خوب و بعد از آن یک رژ لب حجم‌ دهنده‌ مطبوع همه چیزی است که می تواند لب های شما را برجسته تر کرده و چهره شما را زیباتر از گذشته به نمایش بگذارد. برخی از اسکراب‌ ها و حجم‌ دهنده‌ هایی که در تبلیغات می‌ بینیم شاید موثر باشند، اما اغلب دارای قیمت هایی نامعقول هستند و از آن مهمتر ممکن است به ترکیبات آن اطمینان نداشته باشید بخصوص اگر از برندهای معروف و سرشناس نباشند. به همین دلایل به شما پیشنهاد می کنیم برای حجم دادن به لب های خود از موادی که در دسترس دارید مانند دارچین و انواع روغن‌، اسکراب‌ و حجم‌ دهنده‌ طبیعی لب درست کنید.

برجسته کردن لب بدون تزریق

مواد لازم برای برجسته کردن لب بدون تزریق و جراحی

  • روغن، برای مثال روغن زیتون، نارگیل یا آووکادو
  • شیر یا جوش شیرین (برای اسکراب کردن)
  • دارچین
  • روغن برگ دارچین (اختیاری)
  • یک مسواک نرم
  • ظرف برای مخلوط کردن مواد
  • چند تکه پنبه‌ی آرایشی

برجسته کردن لب بدون تزریق ژل

برجسته کردن لب با دارچین

استفاده از دارچین باعث می شود جریان خون در لب‌ هایتان تحریک شود و موجب می شود تورمی خفیف، قرمزی و گاهی سوزش و خارش ایجاد شود. این موضوع لب‌های شما را برای چند ساعت برجسته می‌کند. استفاده از دارچین روش بی‌ خطری است، اما نباید در استفاده از آن زیاده روی کرد.

اسکراب لب خانگی

برای ساختن یک اسکراب لب خانگی یک قاشق چایخوری روغن را با شکر یا جوش شیرین مخلوط کنید. مقداری از این مخلوط را با مسواک برداشته و به آرامی روی لب‌ ها بکشید تا سلول‌ های مرده لب برداشته شوند. بعد اسکراب را با یک تکه پنبه نمناک از روی لب پاک کنید.

برجسته کردن لب بدون جراحی

حجم‌ دهنده‌ لب خانگی

یک قاشق چایخوری روغن را با دارچین به قدری مخلوط کنید تا خمیری شود. این خمیر را با دست روی لب‌ هایتان بزنید و تا زمانی که احساس سوزش و خارش کردید ماساژ دهید. حداکثر ۱۰ دقیقه صبر کنید، سپس با پنبه خمیر را آرام از روی لب‌ هایتان پاک کنید. از این روش با نرم‌ کننده لب مورد علاقه‌ تان استفاده کنید.

برجسته کردن لب بدون عمل جراحی

حجم‌ دهنده‌ براق لب

اگر دلتان می خواهد از برق لب حجم‌ دهنده استفاده کنید، مقدار کمی برق لب روی دستتان ریخته و یک قطره روغن برگ دارچین به آن اضافه کنید. این ترکیب دقیقاً همان تأثیر را دارد!

آموزش برجسته کردن لب بدون نیاز به جراحی و تزریق
منبع: ایران مطلب، بیتوته

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !