آموزش تشخیص بلاک شدن تلگرام + راه خروج

تکنولوژی , کامپیوتر , موبایل ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

آموزش تشخیص بلاک شدن تلگرام + راه خروج

امروزه به دنبال پیشرفت تکنولوژی، استفاده از وسایل ارتباطی برای همه امکان پذیر شده است و یکی از این روشهای ارتباطی، اپلیکیشن تلگرام است که امروز در باره مواردی چون بلاک شدن و روش خروج از آن در تلگرام را برای شما آموزش داده ایم.

آیا ما در تلگرام بلاک شده ایم؟

در اکثر برنامه های پیام رسان امکان بلاک کردن افراد وجود دارد و ممکن است خود شما توسط افراد دیگر بلاک شوید . ولی خب در برنامه تلگرام چگونه بفهمیم که کسی مارو بلاک کرده است یا نه؟ در این آموزش تصمیم دارم دو روش را به شما معرفی کنم که متوجه میشوید که توسط چه فردی بلاک شده اید پس با ما همراه باشید.

آموزش تشخیص بلاک شدن تلگرام + راه خروج (1)

آموزش تشخیص بلاک شدن در تلگرام

– روش اول : اولین روشی که شما میتوانید متوجه شوید توسط فردی بلاک شده اید این است که عکس فرد مورد نظر برای شما نشان داده نمی شود. ولی این روش زیاد اطمینان بخش نیست چرا که ممکن است فردی بر روی پرو فایل خود عکسی قرار نداده باشد .

– روش دوم : در راه دوم شما باید last seen فرد مورد نظر خود را نگاه کنید اگر بجای زمان مشخص عبارت Last seen a long time ago نوشته شده بود و فرد مورد نظر هم عکس نداشت توسط این فرد بلاک شده اید.

آموزش خارج شدن از بلاک در تلگرام

تنها راه برای اینکه شما از بلاک دیگران در تلگرام خارج شوید این هست که اکانت تلگرام خود را حذف کنید و اکانت جدید ایجاد کنید که با استفاده از آموزش زیر میتوانید اکانت تلگرام خود را حذف کنید

پورتال رنگی _ آموزش تشخیص بلاک شدن تلگرام + راه خروج

منبع: جوان موبایل – براتو

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !