آموزش تصویری بافت موی ۵ تایی

آرایش و زیبایی ۲۸ دی ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

آموزش تصویری بافت موی ۵ تایی

بافت موی ۵ تایی بافتی زیبا و ساده است که شما به راحتی می‌توانید آن را انجام دهید. برای آشنایی با بافت موی ۵ تایی با ما همراه باشید.
بافت مو انواع مختلفی دارد. به ترتیب شماره بافت‌ها عبارتند از ۲،۳،۴،۵،۶،۷،۸ و ۹ تایی. همه بافت‌های گفته شده برای بافته شدن دستورالعملی بسیار ساده دارند و در کل بافت کردن مو یکی از زیباترین و راحت‌ترین مدل‌هاییست که می‌توان برای موها ایجاد کرد. در اینجا ما برای شما عزیزان آموزش بافت موی ۵ تایی را در نظر گرفته‌ایم. توجه داشته باشید که بافت ۵ تایی چون دارای ۵ رشته مو است، شما باید یک بار دو رشته سمت راست را با رشته موی وسطی بافت سه تایی ساده بزنید و یکبار دو رشته موی سمت چپ را با رشته موی وسط بافت سه تایی بزنید. درواقع رشته موی وسط رشته مویی اشتراکی بین سایر رشته‌ها برای انجام دو بافت سه تایی همزمان با هم است که ترکیب آن‌ها با هم بافت موی ۵ تایی را به وجود می‌آورد. برای انجام این بافت زیبا باید براحل زیر را به ترتیب انجام دهید.
۱٫ موها را به خوبی شانه بزنید تا برای تقسیم بندی و بافتن آن‌ها راحت باشید.
۲٫ ابتدا موها را به ۵ قسمت مساوی تقسیم نمایید.

۳٫ به ترتیب موها از رشته شماره ۱ تا رشته شماره ۵ در مقابل شما قرار دارد که باید ابتدا از سمت راست رشته شماره ۱ را روی رشته شماره ۲ و سپس زیر رشته شماره ۳ ببرید. در سمت چپ نیز باید رشته شماره ۵ را روی رشته شماره ۴ و سپس زیر دنباله رشته شماره ۱ ببرید.

۴٫ همین کار را مرتبا در دو جهت با رشته موها انجام دهید تا به انتهای موها برسید.

۵٫ سپس انتهای موها را با یک کش پلاستیکی محکم ببندید. حال برای زیباتر شدن و پهن‌تر نشان دادن بافت می‌توانید آن را با دست به آرامی کمی بکشید تا دانه‌های بافت بیشتر از هم باز شوند و بافت بهتر نمایان شود.

۶٫ بافت موی ۵ تایی به پایان رسیده است و امیدواریم که از آن لذت ببرید.
نکته‌ای که در رابطه با بافت موی ۵ تایی وجود دارد این است که می‌توانید آن را از روی سر نیز شروع کنید و حتما نباید بافت را از پشت سر آغاز نمایید. همچنین بسته به سلیقه خودتان می‌توانید یک، دو و یا حتی چند عدد بافت ۵ تایی را با هم روی سر ایجاد کنید تا مدل جدیدی را بدست آورید.

در این فیلم می‌توانید بافت موی ۵ تایی را به صورت مرحله به مرحله مشاهده نموده و آن را به خوبی یاد بگیرید.

فیلم آموزش بافت موی ۵ تایی

منبع: مجله برتر عروس ایرانی

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !