آموزش تصویری ساخت گردنبند با درب نوشابه

هنری ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

آموزش تصویری ساخت گردنبند با درب نوشابه

ساخت گردنبند با درب نوشابه: یکی از وسایل مورد علاقه خانمها، انواع مدل جواهرات است شامل: گردنبند، دستبند، گوشواره و… اما یکی از چیزهایی که به زیبایی استفاده از انواع مدل جواهرات کمک می کند، این است که خود فرد در منزل با وسایل ساده شیک ترین مدل زیورآلات را درست کند و مورد استفاده قرار دهد. در این مطلب به روش تصویری روش ساخت مدل گردنبند با تشتک را برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته ایم. این اموزش در عین سادگی بسیار شیک است و مطمئنا شما می توانید این مدل آویز گردن را درست کنید و از داشتن آن لذت ببرید.

آموزش ساخت گردنبند با تشتک

وسایل مورد نیاز برای ساخت گردنبند

  • چند تشتک نوشابه که لاستیک درون آنها را به‌خوبی جدا کرده‌اید.
  • سنگ‌های رنگی تزئینی به مقدار لازم
  • چسب مایع یا حرارتی
  • میخ برای سوراخ‌کردن
  • سیم گل‌سازی دو اینچی
  • انبردست و دم‌باریک
  • رنگ اکلیلی یا اسپری رنگ (اختیاری)

طرز ساخت گردنبند تشتکی

آموزش تصویری ساخت گردنبند با درب نوشابه
ابتدا در انتهای سطح صاف تشتک، یک سوراخ کوچک با میخ ایجاد کنید. میخ را آنقدر از تشتک وارد کرده و خارج کنید تا سوراخ کمی بزرگتر شود.
با استفاده از انبردست و دم باریک، انتهای سیم گلسازی را به حالت خمیده و سپس گرد در بیاورید. انتهای دیگر سیم بایستی صاف بماند.
حالا انتهای صاف سیم را از سوراخ تشتک رد کرده و محکم به داخل گره بزنید تا فقط حلقه گرد از پشت تشتک پیدا باشد.
اکنون باید داخل تشتک را یا سنگ‌های رنگی پر کنید.
قبل از اینکه چسب مایع را داخل تشتک بریزید، الگوی مورد نظر خود را تعیین کرده و سپس مقداری چسب به کف تشتک بریزید. یک لایه از سنگ‌ها را روی چسب بریزید. بگذارید خشک شود و مقداری از چسب را روی سنگ‌ها ریخته و لایه بعدی سنگ‌ها را بریزید تا خشک شوند.
ساخت گردنبند
پلاک گردنبند شما آماده شده است. می‌توانید آن را از یک زنجیر طلا یا زنجیرهای چرمی آویزان کنید. همچنین می‌توانید در صورت تمایل مقداری اکلیل روی سنگ‌ها بپاشید یا از اسپری براق‌کننده استفاده کنید. برای اینکه نمایی کاملاً طبیعی ایجاد کنید حتی می‌توانید تشتک را به رنگ طلایی رنگ‌آمیزی کرده یا از لاک طلایی استفاده کنید!

پورتال رنگی_ آموزش تصویری ساخت گردنبند با درب نوشابه
منبع: مدآنلاین

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !