آموزش تصویری شیوه صحیح آرایش چشم و ابرو

آرایش و زیبایی 02 آبان 1394 بدون دیدگاه

آموزش تصویری شیوه صحیح آرایش چشم و ابرو

آموزش تصویری شیوه صحیح آرایش چشم و ابرو
آرایش کردن و میکاپ دارای ریزه کاری های فراوانی است؛ از جمله با آرایش درست چشم و ابروها می توانید سیاهی و پف زیر چشمها را بپوشانید. اما پیش از اینکه از این راه حل های آرایشی برای شما بگویم باید مطمئن شویم که با وجود رعایت نکات زیر هنوز هم مشکل سیاهی زیر چشم و پف زیر چشم را دارید. نکات زیر از موارد مهمی هستند که به زیبایی پوست شما کمک می کنند.

1- آب به مقدار لازم بنوشید
۲- خواب کافی داشته باشید
۳- غذاهای سالم و پر ویتامین استفاده کنید

حالا اگر همه کارهای ذکر شده را انجام می دهید و باز هم مشکل تیرگی دور چشم ها و پف زیر چشم دارید خودتان را نگران نکنید چرا که با آرایش کردن صحیح میتوانید این مشکلات را برطرف کنید.

کانسیلر

2
کانسیلر که به زبان عامیانه به معنای بتونه کردن پوست است یک نوع کرم پودر غلیظ است که بیشتر مارک ها آنرا دارند و از آن میتوانید برای رفع مشکلات زیر چشم بهره بگیرید. به طور معمول بیشتر خانمها بشکل نیم دایره زیر چشم می مالند که این کار اشتباه است چرا که فقط تیرگی پوست را می پوشاند اما سبب بیشتر نمایان شدن پف زیر چشم ها می شود. روش صحیح استفاده از کانسیلر: باید کانسیلر را بشکل یک مثلث که رأس آن به سمت پایین است زیر چشم بمالید که هم تیره گی و هم پف را مخفی کند. اگر کانسیلر شما بیش از اندازه غلیظ و خمیر مانند است، روش بهتر آن است که با کمی کرم مرطوب کننده کانسیلر را مخلوط کنید تا پوست شما طبیعی به نظر برسد.

خط چشم

3
دور چشم ها را خط چشم نکشید چرا که پف و تیرگی زیر چشم ها رابیشتر نمایان می کند. در عوض می توانید به جای استفاده از خط چشم از یک سایه چشم به رنگ قهوه ای برنزه برای دور چشم ها بهره بگیرید با این کار هم چشم ها درشت تر بنظر می آیند و هم ایرادات زیر چشم کمتر به نظر می آیند.

ابروها

4
خوب است که بدانید ابروهای نازک تیره گی و پف زیر چشم را بیشتر نمایان می کنند در حالیکه ابروهای پهن نظرها را به سمت بالای چشم ها برده و در نتیجه تیره گی و پف زیر چشم ها جلوه کمتری دارد.

پورتال رنگی _ آموزش تصویری شیوه صحیح آرایش چشم و ابرو
آرایش چشم و ابرو

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of