آموزش تصویری کشیدن خط چشم نامرئی

آرایش چهره ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

آموزش تصویری کشیدن خط چشم نامرئی

کشیدن خط چشم : آرایش و میکاپ برای خانمها جزئی ضروری و اولویت دار است که دارای نکات ریزی است که باید مراعات شوند. به عبارتی هر کدام از اجزائ صورت دارای حساسیتهای خاصی برای آرایش هستند که اگر رعایت شوند یقینا زیبایی دو چندانی به دست خواهد امد. یکی از مهمترین قسمتهای صورت که نوع آرایش آن بر جذابیت صورت می افزاید، چشم و ابروها هستند که باید گفت انواع مدلهای اآرایشی هم برای چشم و ابرو وجود دارد. یکی از سخت ترین کار آرایش چشم و ابرو، خط چشم کشیدن است که افراد مبتدی در این کار مشکلات بسیاری دارند. در این مطلب ما به صورت تصویری آموزش خط چشم از نوع نامزئی آن را برای شما در نظر گرفته ایم که امیدواریم مورد استفاده شما کاربران عزیز قرار گیرد. در ادامه همراه ما باشید.

خط چشم نامرئی چیست؟

خط چشم نزدیک به چشم که به خط چشم نامرئی نیز معروف است، یک راه عالی برای زیبا و ظریف نشان دادن چشم‌های شما است. اکثر مردم فکر می‌کنند که هدف از خط چشم نامرئی، بزرگتر نشان دادن چشم‌ها است، در صورتی که به گفته‌ی جیسون سانچز، آرایشگر لس آنجلسی، این خط چشم برای آن است که باعث شود مژه‌های شما ضخیم‌تر و پرتر بنظر بیایند.

روش خط چشم کشیدن به صورت نامرئی چگونه است؟

بجای کشیدن خط روی پوست بالای مژه‌تان، در داخل خط مژه‌ی بالا و بین ریشه‌های مژه، خط چشم می‌کشید. در این مدل خط چشم پرکردن قسمت داخلی خط مژه باعث می‌شود که مژه‌ها پرتر بنظر برسند. خیلی پرتر از زمانیکه فقط از یک ریمل استفاده می‌کنید.
این روش، می‌تواند برای هر مناسبت رسمی یا غیر رسمی استفاده شود و مهارت پیدا کردن در آن هم، بسیار آسان است. سانچز می‌گوید: برای دریافت بهترین نتیجه، از مداد سرمه استفاده کنید، زیرا فرمول خاص آن بگونه‌ای است که در جاهای مرطوب چشم باقی می‌ماند. سانچز در هر مرحله ما را همراهی می‌کند، پس خط چشم‌هایتان را بردارید و با ما همراه شوید.

مراحل آموزش کشیدن خط چشم نامرئی

قبل از اینکه شروع کنید، از تمیز بودن هر محصولی که نزدیک چشم‌هایتان بکار می‌برید، مطمئن شوید.
آموزش تصویری کشیدن خط چشم
با استفاده از انگشتان تمیز، به آرامی مژه هایتان را به سمت بالا بکشید. جاهای خالی کوچکی بین موهای مژه می‌بینید که باید با خط چشم آنها را پر کنید.
کشیدن خط چشم
با استفاده از خط چشمتان، به آرامی بین هر مژه ضربه بزنید و تا جایی که ممکن است این کار را نزدیک‌تر به ریشه انجام دهید.
آموزش تصویری کشیدن خط چشم نامرئی
از نظر فنی، کار شما تمام شده است. اما اگر دوست دارید که چشمانتان را باز هم درشت‌تر کنید، می‌توانید در خط مژه‌ی پایین نیز خط چشم نامرئی بکشید. به آرامی مژه‌های پایینی را به سمت پایین بکشید و جاهای خالی بین هر مژه را پر کنید.

پورتال رنگی _ آموزش تصویری کشیدن خط چشم نامرئی
منبع: مجله اینترنتی تناسب اندام

برچسب ها
loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !