آموزش جابه جایی اکانت تلگرام

تکنولوژی ۰۶ تیر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

آموزش جابه جایی اکانت تلگرام

امروزه یکی از سرگرمی های مردم شبکه های اجتماعی هستند چرا که با استفاده از این شبکه های اجتماعی ارتباطات به سهولت صورت می گیرند. یکی از پرطرفدرترین این شبکه های اجتماعی تلگرام است که با افزودن امکانات تازه به ان شمار استفاده کنندگان این اپلیکیشن روز به روز در ایران بالا می رود. یکی از امکانات تازه این اپلیکیشن تغییر یک اکانت از یک شماره به شماره ای دیگر است که ما در این مطلب برای شما به صورت تصویری اموزش داده ایم.

قابلیت ویژه نرم افزار تلگرام

یکی از قابلیت های ویژه نرم افزار تلگرام ، جابه جایی اکانت می باشد ،فقط این نکته را به خاطر داشته باشید که بر اساس آنچه تلگرام اعلام کرده است تمام کسانی که شماره فعلی که اکانت شما بر روی آن نصب است را دارند در صورتی که شما آن ها را بلاک نکرده باشید از این پس اکانت شما را با شماره جدید خواهند دید . دقت کنید که اگر میخواهید یک فرد شماره جدید شما را در تلگرام نداشته باشد ، وی را بلاک کنید .

آموزش جابه جایی اکانت تلگرام در آیفون به همراه کلیه اطلاعات :

۱. وارد قسمت تنظیمات نرم افزار تلگرام شوید .

آموزش جابه جایی اکانت تلگرام (2)

۲. بر روی شماره تلفنتان کلیک کنید تا به صفحه بعد منتقل شوید .

آموزش جابه جایی اکانت تلگرام (3)

۳. بر روی گزینه Change Number کلیک کنید .

آموزش جابه جایی اکانت تلگرام (4)

۴. در این مرحله اخطار تلگرام را خواهید دید . باز هم تلگرام گوش زد میکند که تمامی کاربرانی که شماره تلفن شما را دارند ، شماره جدید شما ، جایگزین شماره قبلی خواهد شد و همچنان به آن دسترسی خواهند داشت .

آموزش جابه جایی اکانت تلگرام (5)

۵. در این مرحله باید شماره جدید را وارد کنید . البته باید دقت کنید که شماره هایی که قبلا توسط آن ها تلگرام نصب شده است را وارد نکنید و شماره جدیدی را وارد کنید . پس از وارد کردن شماره ، یک کد فعال سازی به شماره تلفن شما ارسال میشود که باید آن را وارد کنید . سپس خواهید دید که کلیه چت ها و کانال ها و گروه ها از روی شماره قبلی به شماره جدید منتقل شده اند .

آموزش جابه جایی اکانت تلگرام (6)

پورتال رنگی _ آموزش جابه جایی اکانت تلگرام

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !