آموزش جذب مردان با حرف زدن درست - پورتال رنگی

زناشویی ۲۶ آذر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

آموزش جذب مردان با حرف زدن درست

اگر می خواهید بدانید که چگونه می توان قلب مردتان را به دست آورید و اگر این سوال برای شما پیش آمده است که چرا برخی از خانمها در تسخیر قلب مردان موفق تر هستند، با ما در این مطلب از پورتال رنگی همراه باشید تا روشهایی برای موفقیت در این زمینه را مطلع شوید که شاید تا به حال از آنها اطلاعی نداشته اید.

استراتژی های جذب مردان

به دلیل فشارهای اجتماعی برای «دختر خوبی» بودن، زنان این پیام را دریافت کرده اند که رک و روراست بودن درست نیست. ندای درونی شان را به وضوح می شنوند که از آنها می خواهد حرف بزنند، اما بسیاری از آنها این صدا را خفه می کنند، چون در جامعه به آنها یاد داده شده باید ساکت باشند زنان در مقایسه با مردان از بحث بیشتر دوری می کنند و مودبانه تر از مردان حرف می زنند.

خودتان بهتر می دانید که زن ومرد با هم تفاوت دارند و هیچ گاه نباید توقع داشته باشید رفتار و عکس العمل های خانم ها و آقایان مثل هم باشد؛ البته باید گفت همین تفاوت ها هم هست که این دو را برای هم جذاب می کند. برای داشتن یک رابطه عاشقانه باید از خودتان بیرون بیایید و هوشمندانه متوجه تفاوت ها باشید و بیاموزید که چگونه رفتار کنید. قرار نیست همان گونه که با خواهرتان صحبت می کنید با شوهرتان نیز حرف بزنید؛ خواهر شما هم جنس خودتان است و در نتیجه ساختار مغزی او شبیه شماست پس به راحتی حرکات و رفتارهایتان را درک می کند اما برای همسرتان بسیاری از حرف ها و رفتارها گنگ و مبهم است.

آموزش جذب مردان با حرف زدن درست

وقتی مردها بهتر ارتباط برقرار می کنند

مردها هنگامی بهتر ارتباط برقرار می کنند که بتوانند روی مکالمه خود با شما تمرکز کنند. در واقع آنها هنگامی احساس عملکرد بهتری دارند که از قبل حدود مکالمه را بشناسند و اطلاعات کافی را در دست داشته باشند. به این ترتیب، احساس می کنند روی هر مورد رفتاری کنترل کافی دارند.به همین دلیل نیازمندند هنگام صحبت و گفت وگو با شما تمرکز کافی داشته باشند. آنان دوست دارند، بدانند هدف از این صحبت چیست و اینکه از آن چه می خواهید. این باعث می شود هنگامی که با شما صحبت می کنند، بدانند چه کار می کنند.

همچنین بخوانید:  چهار نشانه مهم برای شناخت شخصیت نامزدتان

وقتی به همسرتان احساس عدم امنیت می دهید

درخواست های ما زن ها در بسیاری موارد واضح نبوده و حتی می توان گفت گنگ و مبهم هم هستند. به عنوان مثال می گوییم:بیا با هم درباره خانواده​ات حرف بزنیم / علی، فکر می کنم ما باید راجع به رابطه مان صحبت کنیم/ بیا کمک کن، ببینم در مورد شغلم باید چه کار کنم.چنین در خواست هایی بسیار گنگ و مبهم هستند و حالت های متفاوتی را می توان برای مفهوم آنها در نظر گرفت. این درخواست، هیچ جهت خاصی را به همسر شما ارائه نمی دهد، این حالت مردها را معذب می کند. گویی که باید حتما آنچه را که از آنها می خواهید (و نمی دانند چیست) به شما بدهند و باید هم درک کنند خواسته واقعی شما چیست و آن را نیز برآورده کنند! در اینگونه موارد، مرد احساس می کند، روی هیچ موردی کنترل ندارد و احساس اجبار و فشار می کند اما قوانین بازی را هم نمی داند و این برایش ناامنی و عدم اطمینان به وجود می آورد؛ اما زن ها این مشکل را ندارند.

برای جذب مردان چگونه حرف بزنیم؟

وقتی زن ها بهتر ارتباط برقرار می کنند

زن ها «فرایندمدار» هستند و باید حتما به نتیجه ای برسند و اصلا ناراحت نمی شوند اگر ندانند راجع به چه موضوعی می خواهند صحبت کنند یا که هدف از صحبت چیست. 2زن می توانند به راحتی بنشینند و بگویند:«بیا با هم حرف بزنیم». آنها از فرایند ابراز کردن خودشان لذت می برند اما از نظر بسیاری از مردها، این فقدان ساختار، بسیار نگران کننده و آزاردهنده است.

آموزش جذب مردان با حرف زدن درست

مردها چطور واکنش نشان می دهند

ممکن است همسرتان علاقه ای به تعقیب این نوع گفت وگوها از خود نشان ندهد؛ ممکن است در مقابل صحبت کردن با شما، از خود مقاومت نشان دهد؛ ممکن است در تلاش برای منصرف کردن شما از ادامه مکالمه، با شما مشاجره کند؛حتی این امکان وجود دارد که صحبت کردن با شما را مرتبا به تعویق بیندازد، البته گاهی اوقات هم ممکن است چنین فکر کند که «حواس پرت» هستید و نمی دانید چه می خواهید بگویید و زیاد جدی به صحبت هایتان گوش ندهد.

مردها از شکایت متنفر هستند

کلماتی مثل «تو» و «چرا» مردها را وارد وضعیت تدافعی می کند. مردها طبیعتا اهل رقابت هستند بنابراین ممکن است وقتی احساس چالش کنند با شما مبارزه کنند. بهتر است شکوه ها را به درخواست تبدیل کنید. سعی کنید با «دوستت دارم وقتی که …» یا «خیلی خوشحال می شوم وقتی که …» شروع کنید . همین کار به تنهایی باعث می شود او به حرف شما گوش کند.

همچنین بخوانید:  روشهای حذف دخالت مادر زن در زندگی

راه حل 1

هنگامی که می خواهید با نامزد یا همسر خود به صحبت بنشینید، به او «خط» بدهید و بگویید می خواهید راجع به چه موضوعی با او هم صحبت کنید، به چه نتیجه ای برسید و اینکه چه انتظاری از او دارید. به عنوان نمونه:

«عزیزم، بیا امشب کمی با هم صحبت کنیم.از هفته پیش که مادرت به دیدن ما آمد، اصلا با هم صحبت نکردیم. چرا به من نمی گی نظرت راجع به آمدن مادرت چی بود؟ بعد من هم نظرم را بهت می گم. با این کار یک بار دیگه که به دیدن مان بیاد، می تونیم رفتار بهتری داشته باشیم.»

«علی، می خوام راجع به رابطه خودمان باهات صحبت کنم. 6 ماهه که ما نامزد شدیم و فکر می کنم وقتش رسیده که نکات قوت و ضعف رابطه مان را ارزیابی کنیم. فکر می کنم از این راه می توانم، احساس امنیت بیشتری داشته باشم و بفهمم که در کدام یک از زمینه ها نیاز به تلاش بیشتری داریم.»

«محمد، می خوام به من کمک کنی، بفهمم چطوری می تونم با رئیسم کنار بیام.این اواخر خیلی اضافه کاری کردم. یواش یواش از این کار خسته شدم. نمی دونم چطوری این موضوع را با او در میون بذارم. فکر کردم اگه نظر مرد دیگه ای را هم بدونم، می تونم تصمیم بهتر و عاقلانه تری بگیرم »

راه حل 2

از شوهر خود بپرسید؛ چرا که سؤال کردن از همسرتان به مکالمه شکل داده و به او کمک می کند، تا ساختار واضحی را برای آن در ذهن خود ترسیم کند. هرچه پرسش های شما خصوصی تر باشد، بهتر است.

روش اشتباه:«فکر می کنم باید راجع به رابطه مان باهات صحبت کنم.»
در این حالت همسرتان احساس خواهد کرد می خواهید از او بازجویی کنید و سپس او را محکوم کنید.
پس می ترسد و می گوید:«چرا؟ مگه اتفاق خاصی افتاد»؟
روش درست:«فکر می کنم باید راجع به رابطه مون صحبت کنیم. 6 ماهه که نامزد شدیم. فکر می کنی نقاط قوت و ضعف رابطه ما چیه؟ دوست داری رابطه مون به چه سمتی ادامه پیدا کنه؟»
روش اشتباه:کار چطور پیش رفت؟
نامزد یا همسرتان در مقابل این سؤال، خلاصه ترین پاسخ ممکن را انتخاب می کند:مانند «بد نبود»
روش درست:«عزیزم، پروژه جدیدی که داری چطور پیش می ره؟ به همون سختی که فکر می کردی؟»
روش نادرست:«محمد، در رابطه با رئیسم به کمکت احتیاج دارم.»

همچنین بخوانید:  آیا انتظارات شما از شوهرتان منطقی هستند ؟

روش درست:« محمد، بارئیسم مشکلی پیدا کردم(مشکل را برای او توضیح دهید). فکر می کنی باید مقابلش بایستم یا با ارشدم صحبت کنم؟ اگه توجای من بودی چه کار می کردی؟»

راه حل 3

از خط دادن به او، به عنوان روشی برای مطالبه خواسته های خود استفاده نکرده و رک و راست صحبت کنید. یکی از بدترین عادت هایی که زن ها دارند، این است که در روابط خود با مردها رک و راست نیستند. در پرده ابهام وارد گفت وگو شدن و امتحان کردن او، با پرسیدن نظراتش درباره مسائل دیگر، از جمله این روش ها هستند. زن ها به این دلیل اینطور صحبت می کنند زیرا نمی خواهند ریسک کرده و نظر خودشان را مستقیم بیان کنند. صحبت های مبهم، نامفهوم و سربسته درباره علت ناراحتی مان، یکی دیگر از این روش هاست.

به جای آنکه رک باشیم و بگوییم از چه موردی ناراحت هستیم؛ ممکن است ده ها حرف دیگر بزنیم تمامی این راهکارها بسیار فریبکارانه بوده و باعث خواهد شد، مردها احساس کنند زن ها آنها را بازی می دهند. این موضوع بسیار آنها را عصبانی می کند. بیشتر مردها اظهار می کنند که از اینکه همسرشان به طور مستقیم نمی گوید از چه موردی ناراحت است عصبانی می شوند آنها می گویند متنفرند از اینکه خانم ها «به در می گویند تا دیوار بشنود»؛ آنها می گویند با این روش احساس احمق بودن می کنند زیرا زن ها آنقدر آنها را ساده می دانند که می توانند بازی شان دهند. با مرد زندگی تان رک و راست باشید. با این روش، آنها هدف از مکالمه را خواهند فهمید و با احساس امنیت بیشتری با شما صحبت خواهند کرد.

زندگی رنگی با پورتال رنگی


دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of