آموزش خرید شلوار جین بدون پرو کردن

نکات مد و پوشاک ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۵ دیدگاه

روش انتخاب شلوار جین بدون پرو

با این ترفندها به شما کمک می کنیم که بدون این که به اتاق پرو بروید شلوار جین اندازه خودتان را پیدا کنید.

چگونه بدون پرو شلوار جین بخریم ؟

برای انتخاب صحیح اندازه شلوار کمر شلوار را بگیرید و دور گردن بپیچید. اگر دو طرف کمر شلوار راحت به هم رسیدند شلوار اندازه تان است. انتهای کمر شلوار حتما نباید به هم برسند همین که به آسانی دور گردن پیچیده شوند کافی است.

آموزش خرید شلوار جین بدون پرو کردن

برای انتخاب صحیح اندازه شلوار کمر شلوار را بگیرید و دور گردن بپیچید

تعیین اندازه عرض شلوار

برای تعیین عرض مناسب شلوار آرنج را خم کنید و دست را مشت کنید. آرنج باید دقیقا اندازه کمر شلوار باشد. این ترفند مناسب کسانی است که شلوار با مدل کمر استاندارد می پوشند. اگر کمر شلوار فاق بلند باشد نباید کاملا اندازه آرنج باشد.

آموزش خرید شلوار جین بدون پرو کردن

برای تعیین عرض مناسب شلوار آرنج را خم کنید و دست را مشت کنید

تعیین اندازه قد شلوار

پایین پاچه های شلوار را با دو دست بگیرید و دست ها را تا جایی که می توانید باز کنید. اگر وسط شلوار دقیقا زیر چانه قرار بگیرد اندازه شلوار مناسب تان است.

آموزش خرید شلوار جین بدون پرو کردن

برای تعیین قد شلوار، پایین پاچه ها را با دو دست بگیرید و دست ها را تا جایی که می توانید باز کنید

چگونه بفهمیم شلوار اسکینی راحت تنمان می شود؟

اگر می خواهید بدانید شلوار اسکینی راحت تنتان می شود یا نه دست را مشت کنید و از پاچه شلوار رد کنید. اگر دست مشت شده به راحتی و بدون هیچ فشاری در پاچه جا بشود اندازه است.

آموزش خرید شلوار جین بدون پرو کردن

اگر شلوار اسکینی راحت تنتان می شود یا نه دست را مشت کنید و از پاچه شلوار رد کنید

با این چند مرحله شلوار اندازه خودتان را انتخاب خواهید کرد.

با همین چند مرحله شلوار اندازه خودتان را انتخاب خواهید کرد

نکات مهم در زمان خرید شلوار

یک دست لباس عید زمانی کامل می شود که تمامی بخش های آن کامل باشد. پیراهن، شلوار و کقش باید هر کدام به خوبی خود باشند و در کنار دیگر لباس ها نیز خوب و شکیل باشند. در مورد نحوه انتخاب بهترین پیراهن مردانه با هم چند نکته ای را مرور کرده ایم و اینبار به سراغ بهترین شلوار ها می رویم:

** شلوار بخشی بسیار مهم از یک دست لباس است که می تواند پیراهن و کفش شما را زیبا کند و یا اینکه هر دوی آن ها را زیر سوال برده و تیپ شما را از بین ببرد. پس قبل از آنکه به خرید بروید آنچه در نظر دارید را به دقت مشخص کنید.

** برای خرید شلوار می توانید از جنس های جین و پارچه ای استفاده کنید. برای تیپ های مردانه، سنگین و مجلسی حتما از شلوارهای پارچه ای استفاده کنید که دربدن نیر خوب قرار می گیرند. شلوارهای جین برای آندسته از افرادی است که قصد دارند تیپ های اسپرت زده و از تی شرت برای لباس بالا تنه استفاده می کنند.

** بهترین راه برای داشتن یک شلوار پارچه ای زیبا و بدون مشکل بهتر است از یک خیاط استفاده کنید. پارچه ای خوب انتخاب کنید و سپس آن را به دست خیاط بسپارید تا بهترین شلوار را برای قالب پاهای شما بدوزد.

** برای انتخاب شلوار جین باید یک نکته را در نظر داشته باشید و آن هم خرید شلوارهایی با فاق بلند است. شلوارهای فاق کوتاه از هر نظر بد و نا پسند هستند. این شلوارها به سختی روی بدن شما می ایستد و بسیار اذیت می کند. همچنین این شلوارها قابلیت انعطاف پذیری را از شما می گیرد.

** بهتر است شلوارهای جین را یک سایر کوچکتر از آنچه هستید بگیرید. در صورتی که دکمه و زیپ شلوار کمی سخت بسته می شود می تواند بهترین انتخاب شما باشد. شلوارهای جین پس از مدتی استفاده و شست و شو مقداری گشاد می شود و کاملا قالب بدن شما می شود.

** نکته ای که می تواند در میان نکته های انتخاب شلوار به آن اشاره کرد انتخاب یک کمربند مناسب است. همیشه دقت داشته باشید که انتخاب سگک های خیلی شلوغ و متفاوت زود از چشم می افتند و نمی توان دوباره از آن استقاده کرد. پس بهتر است همیشه سگک های ساده را برای کمربند خود انتخاب کنید.

زندگی رنگی با پورتال رنگی

5

Please Login to comment
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
sima

البته تمام راهنمایی هاتون مفید و درست بود. منم با شلوار فاق کوتاه مخالفم. من نمی‌دونستم شلوار لی بعد شستن
گشاد میشه، حس خوب لاغر شدن بهم دست میداد.

sima

من اگه قرار باشه شلوار بخرم حتما می‌پوشم. خیلی از شلوارها اندازه هستند اما اصلاً خوش دوخت نیستند و اندام را بدفرم نشون میدن. باید توی آینه اتاق پرو خودمونو نگاه کنیم. دوخت شلوار لی بخاطر فرم جیب ها و تکه هایی که در پشت و کمر میخوره ، مشکل تره و ظریف کاری داره.

مهشید

توفروشگاه که نمیشه ازاین کاراکرد!!!!!

ندا رحیمی

ممنون از همراهی شما با پورتال رنگی
دست کم می تونید اندازه کمر رو درست تشخیص بدید. چون اغلب سایز کمر شلوار ایراد داره و نیاز به پرو کردن هست که به کمک این روش دیگر نیازی به پرو نیست.

مهشید

سلام نداجان.
نه من منظوربدی نداشتم.اتفاقااطلاعات خوب وکامل وبه دردبخوری بود.
ببخش اگه ناراحتت کردم.