آموزش دوخت کیف دستی زنانه با زیپ های رنگی

هنر و دکوراسیون ۰۷ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

آموزش دوخت کیف دستی زنانه با زیپ های رنگی

دوخت کیف: در این مطلب نوعی اموزش جالب و تا حدی فانتزی را برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته ایم. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در خانه زیپ هایی داشته باشید که به هر علت از انها استفاده ای نمی شود، ما در این مطلب از پورتال رنگی روشی جالب برای استفاه از این زیپ ها را به شما آموزش می دهیم. در این آموزش دوخت کیف زیپی را یاد خواهید گرفت که مطمئن باشید هر جا که بروید از این هنر دستی شما استقبال خوبی می شود. البته شما می توانید با وسایل و لباسهایی که از آنها استفاده ای نمی شود بهترین وسایل کاربردی مانند کیف را درست کنید و از داشتن آنها لذت ببرید. از جمله لباس هایی که شما می توانید کیف درست کنید، شلوارهای جین هستند که قابلیت استفاده ای دیگر را ندراند. در ادامه با این آموزش همراه ما باشید.

آموزش تصویری دوخت کیف زیپی

وسایل مورد نیاز:
زیپ ۵۰ سانتی ۲۴ عدد
سنجاق ته گرد
سوزن و نخ
قیچی

دوخت کیف دستی زنانه با زیپ های رنگی (2)

برای ساخت این کیف دستی ابتکاری زیپ‌ها را از رنگ‌های متفاوت انتخاب کنید. سپس زیپ‌ها را روی سطح صافی یک درمیان به صورت افقی کنارهم قراردهید.۱۱ ردیف افقی کنارهم درست کنید سپس برای ردیف‌های عمودی زیپ‌ها را یکی از زیرو یکی از رو از لای زیپ‌های افقی رد کنید.
هر ردیف عمودی که کارگذاشتید ردیف بعدی را کاملا کنارردیف قبلی بکشید تا سطح بافت محکم کنارهم قرار گیرد. هنگامی که تمام ۱۱ ردیف عمودی روی ردیف‌های افقی کار گذاشته شد باید مانند تصویر زیر یک سطح صاف به وجود آید.

دوخت کیف دستی زنانه با زیپ های رنگی (3)

برای این که زیپ‌ها ازهم بازنشود می‌توانید لبه‌های پارچه‌ای آن را به هم بدوزید. اما ترجیحا سعی کنید آن‌ها را بدون دوخت کنارهم نگه دارید که ظاهر طبیعی آن حفظ شود. اگراز برخی زیپ‌ها اضافی باقی ماند با قیچی آن را جدا کنید. سپس لبه‌ها را روی هم قراردهید تا یک مکعب کوچک درست شود. به وسیله نخ و سوزن درزهای کناره را بدوزید. سر زیپ‌ها را روی کیف قراردهید تا جلوه کیف زیباترباشد. برای دسته کیف هم از ۲ زیپ دیگر استفاده کنید و از زیبایی و خلاقیت خود لذت ببرید.

پورتال رنگی _ آموزش دوخت کیف دستی زنانه با زیپ های رنگی

منبع: مد آنلاین

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !