آموزش دوخت گلهای کوچک و ساده

سبک زندگی ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

آموزش دوخت گلهای کوچک و ساده

آموزش دوخت گلهای کوچک و ساده

آموزش دوخت گلهای کوچک و ساده

گلدوزی ساده با دست

گلدوزی ساده : شاید شما هم جزو کسانی باشید که به گلدوزی علاقمندید. ولی در عین حال معتقدید گلدوزی کار ساده ای نیست. ما در این مطلب از نُقل خبر برای شما آموزش دوخت گلهای کوچکی را در نظر گرفته ایم که کوچکتر از یک اینچ هستند. ویژگی این گلها سادگی و در عین حال زیبایی شان است.
برای دوختن این گلهای کوچک و زیبا می توانید از ترکیب چند رنگ مختلف و یا نخ هایی با طیف تیره و روشن استفاده کنید.
همچنین به خاطر داشته باشید برای درشت تر و زیباتر شدن گلها حداقل از ۲ تا ۳ رشته نخ استفاده کنید. در این آموزش گلها با ۶ رشته نخ دوخته شده اند.

گلدوزی گل رز

گلدوزی گل رز
گلدوزی گل رز : شما می توانید این گل را هرچه که دوست دارید بنامید. گل رز، و یا شکوفه های کوچک! برای دوخت یک گل رز کوچک، با دو بخیه موازی شروع کنید. و با همین بخیه های موازی وسط گل را پر کرده و بدوزید. کار را با دوخت، حول مرکز گل ادامه دهید. منتها این بار شروع هر بخیه را از وسط بخیه قبلی انجام دهید و دورتادور گل را بدوزید. این کار را تا زمانی که اندازه گل را کافی دانستید ادامه دهید.

گلدوزی گل نرگس

گلدوزی گل نرگس
گلدوزی گل نرگس : برای دوخت گل نرگس از گره فرانسوی استفاده کنید. اما نه از گره های محکم. برای دوخت گل نرگس، نرخ را کمی شل تر از حالت عادی دور سوزن بپیچید. در تصویر زیر آموزش تصویری گره فرانسوی را برای کسانی که آن را بلد نیستند آورده ایم.
گره فرانسوی
برای دوخت گلبرگهای گل نرگس، ابتدا یک بخیه بلند وسط و بعد دو بخیه کوتاه در دو طرف بخیه اول بدوزید. گل نرگس شما می تواند دارای پنج یا شش گلبرگ باشد.

گلدوزی گل بنفشه

گلدوزی گل بنفشه

گلدوزی گل بنفشه : گلدوزی گل بنفشه را بهتر است با دو رنگ انجام دهید. دوخت گل بنفشه با استفاده از زنجیره و بخیه انجام می شود. اگر در دوخت این قسمت مشکل دارید از تصویر زیر استفاده کنید.
گلدوزی ساده با دست

نُقل خبر _ آموزش دوخت گلهای کوچک و ساده
گلدوزی ساده با دست

برچسب ها
loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !