آموزش ساخت دستبند با پیچ و مهره

هنری ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

آموزش ساخت دستبند با پیچ و مهره

به دنبال سلسه آموزشهای پورتال رنگی در مورد ساخت زیورآلات دست ساز از جمله ساخت گردنبند، ساخت دستبند، ساخت گوشواره و… در این مطلب آموزشی از این دست با اندک تفاوتی جالب را برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته ایم. این آموزش روش درست کردن دستبند با استفاده از پیچ و مهره است؛ این مدل دستبند نیاز به لوازم اولیه زیاد و گران قیمتی ندارد و شما به راحتی و با کمترین هزینه می توانید دستبند متفاوتی را داشته باشید. امیدواریم این آموزش را عملی کنید و از نتیجه کار راضی باشید.

چگونه با پیچ و مهره می توان دستبند درست کرد؟

آموزش ساخت دستبند با پیچ و مهره

لوازم مورد نیاز

  • مهره به تعداد کافی
  • حلقه‌های نازک فلزی مخصوص جواهرسازی
  • انبردست و دم‌باریک
  • بند محکم یا روبان، بیست اینچ
  • فندک

چطور برای خودم دستبند پیچ و مهره درست کنم؟!

آموزش ساخت دستبند
قبل از هر چیز باید بگوییم که طرح این دستبند، بستگی به سلیقه خود شما دارد. مدآنلاین نمونه لوزی شکل آن را برای این مطلب آماده کرده است. بر روی یک سطح صاف، تعدادی مهره کنار هم قرار داده و الگوی مورد نظر خود را با کنار هم قرار دادن آنها، پیاده کنید.
با استفاده از یک انبر دست یا دم‌باریک، حلقه‌های فلزی را باز کرده و مهره‌ها را دو به دو با کمک این حلقه‌ها به هم بسط بزنید. حالا دو مهره را با استفاده از یک حلقه به مهره سوم بسط زده و همین کار را آنقدر ادامه دهید تا مانند نمونه، به الگوی مورد نظر برسید.
در مرحله بعد، بند دستبند خود را به هر رنگی که دوست دارید، از وسط تا کرده تا کلفت شود. حالا هر دو طرف بند را از هر دو طرف مهره‌های انتهایی سمت راست و چپ رد کنید و محکم گره بزنید.
ساخت دستبند
در مرحله آخر، دو انتهای بند را به صورت ضربدر از هم عبور داده و یک مهره از آن رد کنید. برای اینکه انتهای بند ریش‌ریش نشود، آن را با فندک کمی سوزانده و زود با انگشتان دست صاف کنید.
دستبند فانتزی شما فقط در سه مرحله آماده شد!

پورتال رنگی _آموزش ساخت دستبند با پیچ و مهره
منبع: مدآنلاین


برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of