آموزش ساخت گوشواره قلبی

هنر و دکوراسیون ۱۶ دی ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

آموزش ساخت گوشواره قلبی

زیورآلات و جواهرات از چیزهای مورد علاقه اکثر خانمها هستند که اغلب در اتاق یا روی میز خانمها می توان کلکسیونی از شیک ترین و متنوع ترین مدل های جواهرات، بدلیجات و زیورآلات را پیدا کرد. معمولا دستبند، گوشواره و انگشتر از پرکاربردترین این وسایل هستند که خانمها در مراسمات و میهمانی مختلف از آنها استفاده می کنند. برخی اوقات خانمها قیمت های گزافی را برای داشتن زیورآلات دلخواه خود پرداخت می کنند و گاهی هم برخی ترجیح می دهند تا از بدلیجات با قیمت ارزان تر استفاده کنند. بهرحال مهم آن است که خانمها در هر صورت به زیورآلات علاقه مند هستند. برخی از خانمها که به استفاده از زیورآلات عادت دارند و مدل دلخواه شان را در بازار نمی یابند، خودشان دست به کار می شوند و آنچه را که می خواهند می سازند و از استفاده از آن نهایت لذت را هم می برند. در این مطلب از پورتال رنگی هم ما سعی کرده ایم به شما کمک کنیم تا ساخت مدل گوشواره به شکل قلب را یاد بگیرید. امیدواریم تهیه کنید و از داشتن آن لذت ببرید.
لازم به ذکر است این گوشواره بسیار شیک است و با وسایل بسیار ساده درست می شود که مممکن است همه شما آن وسایل را در اختیار داشته باشید.
مدل قلب برای گوشواره آن هم گوشواره دخترانه بسیار طرفدار دارد؛ و بیشتر دخترخانمهای جوان و حتی دختر بچه ها را می بینیم که از این مدل گوشواره استفاده زیادی دارند.

گوشواره

آموزش گام به گام ساخت گوشواره قلب:

وسایل مورد نیاز برای ساخت گوشواره:

  • مفتول به قطر ۱ میلیمتر (مس یا نقره و طلا در صورت حساسیت)
  • دم‌باریک
  • پشتی گوشواره یک جفت

گام های ساخت گوشواره:

آموزش ساخت گوشواره
در مرحله اول آموزش با قسمت قیچی دم‌باریک٬ دو تکه ۳ سانتیمتری مفتول را جدا کنید
گوشواره قلبی
مطابق شکل مفتول را در نیم سانتیمتری از نوک دم‌باریک قرار دهید و آن را به صورت یک نیم دایره خم کنید.
گوشواره مفتولی
حالا نوک پایینی قلب را با خم کردن مفتول ایجاد کنید. این بار خم شما نباید گرد باشد٬ بنابراین از نوک دم باریک برای خم کردن استفاده کنید.
آموزش ساختن گوشواره
خم دوم را نیز هم اندازه خم اول در بیاورید
آموزش ساخت گوشواره
حالا٬ به صورت عمود بر قلب٬ مفتول را خم کنید تا گوشواره شما کامل شود. اگر قسمتی که داخل گوش می رود٬ زیادی بلند بود٬ اضافه آن را ببرید.
ساختن گوشواره
این گوشواره در عین سادگی٬ زیبا و کاربردی است
ساخت گوشواره

پورتال رنگی _ آموزش ساخت گوشواره قلبی
منبع: بردوک

برچسب ها
loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !