آموزش پاک کردن چسب ۱۲۳ ( حلال چسب ۱۲۳ )

گوناگون ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۳ دیدگاه

آموزش پاک کردن چسب ۱۲۳ ( حلال چسب ۱۲۳ )

حلال چسب : ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید چسب قطر ای که خواسته یا ناخواسته روی جایی یا روی چیزی ریخته باشد را پاک کنید اما روش پاک کردن آن را بلد نباشید. اگر اینطور است این مطلب را از دست ندهید.
واقعیت آن است که برای چسب ۱۲۳ حلالی وجود ندارد اما با یک سری ترفندها می توان این چسب را از سطوح مختلف پاک کرد.
گفتنی است روشهایی که در این مطلب به عنوان حلال چسب ۱۲۳ به شما معرفی می شود در بازار هم وجود دارند؛ مثلا با اسامی مثل حلال چسب قطره ای و یا ضد چسب ۱۲۳٫ اما ما این روشها را طوری به شما آموزش می دهیم که عملکرد حلال های بسته بندی شده را دارند اما در منزل و با کمترین هزینه ممکن صورت می گیرند.

روشهای پاک کردن چسب 123

استفاده از استون برای پاک کردن چسب ۱۲۳

توصیه می کنیم از استون صنعتی و خالص استفاده کنید.چیزی که چسب ۱۲۳ دارد و می خواهید آن را پاک کنید را درون محلول استون گذاشته و اجازه دهید تا اثر کند. فقط توجه داشته باشید چون استون فرار است، لازم است در یک ظرفی که امکان بسته شدن دارد این کار را انجام دهید.

نکته مهم: حلال استون بسیار برای قطعاتی از جنس لاستیک, نایلونی, پلاستیک و… نا مناسب میباشد، پس قبل از استفاده کمی از استون را به محل قطعه بزنید تا از آسیب پذیر نبودن قطعه یا وسیله خود مطمئن شوید.

استفاده از سرکه برای پاک کردن چسب ۱۲۳

یک پارچه را به سرکه آغشته کنید و به محل بمالید، اینقدر این کار را انجام دهید تا چسب از بین رود.

استفاده از شعله مستقیم برای پاک کردن چسب ۱۲۳

می توان این روش را برای از بین بردن اثر چسب بر روی قطعات فلزی و سنگی استفاده کرد.

آموزش پاک کردن چسب 123 ( حلال چسب 123 )

نکته مهم: در هنگام استفاده مراقب دستتان باشید و حتی الامکان از دستکش استفاده کنید.

روش پاک کردن چسب ۱۲۳ از روی پوست

وقتی چسب قطره ای روی پوست شما می ریزد در عرض کمتر از ۵ ثانیه خشک می شود و در حین خشک شدن شما احساس داغی شدیدی را حس می کنید. اما نگران نباشید این حس داغی باعث سوخته شدن پوست شما نمی شود. به ارامی شروع کنید و پوسته چسب را از روی پوستتان بردارید.

توصیه می کنیم محل را در آب گرم رو به داغ فرو برید تا چسب ها زودتر از بدن تان جدا شوند.

پورتال رنگی _ آموزش پاک کردن چسب ۱۲۳ ( حلال چسب ۱۲۳ )
منبع: جلاسنج

3

Please Login to comment
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
طاهره

بهترین روش پاک کردن از روی پوست پدهای لاک پاک کن هست ولی برای سطوح باید احتیاط شود چون این پدها به بعضی از مواد آسیب میزنه

ایمان

اگر چسب به پوست چسبیده یه ذره کرم مرطوب کننده معمولی بزنید بهش به خصوص کناره‌هاش رو و اجازه بدید کم کم کرم بین پوست و چسب جذب بشه و حائل ایجاد کنه. اینطوری آروم آروم چسب جدا میشه. خیلی از سرکه و استون بهتره. هم سریعتره هم لازم نیست کارتون رو ول کنید و دست‌تون رو توی سرکه و پودر لباس‌شویی و … نگه دارید.

از توضیحات شما متشکریم دوست عزیز