آموزش گام به گام آرایش صورت برای خانمهای عینکی

آرایش و زیبایی ۰۹ دی ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

آموزش گام به گام آرایش صورت برای خانمهای عینکی

بر روی پوست تمرکز کنید
از پوست خود برای اینکه عالی به نظر برسد، مراقبت کنید. شما می‌توانید این کار را با استفاده از کرم‌پودر، پریمر، رژگونه و روشن‌کننده انجام دهید. وقتی که پوست شما خوب به نظر می‌رسد، زدن عینک عادی به نظر می‌رسد. نه برای اینکه شما فقط عینک می‌زنید، چون زمان کافی برای آماده شدن ندارید.

یک لب ساده بسازید
لب ساده شگفت‌انگیز است، اگر شما یک عینکی باشید. آن‌ها بی‌عیب و کامل هستند، مخصوصاً اگر قاب عینک شما تیره باشد.

به خط مژه‌هایتان اهمیت بدهید-نه پلک‍‌هایتان
اگر شما عینک می‌زنید، به این معنی نیست که نمی‌توانید چشم‌هایتان را آرایش کنید، ولی برای عینکی‌ها برخی از دستورالعمل‌ها وجود دارد. برای اینکه متحیرکننده دیده شوید، بهتر است که واقعاً به خط مژه‌هایتان اهمیت دهید، نه به پلک‌هایتان. شما می‌توانید ریمل مشکی بزنید، همچنین در مژه‌های بالایی و پایینی، که این واقعاً شگفت‌انگیز به نظر می‌آید.
اما اگر شما عینک بدون قاب می‌زنید، می‌توانید چشم‌هایتان را با یک خط چشم تیره و سایۀ روشن مانند هلویی رنگ یا بژ، مقداری  مهیج‌تر و برجسته‌تر کنید. و این چشم‌ها با یک رژلب ساده و کمرنگ (رنگ بدن)، ترکیب واقعاً خوبی می‌شوند. شما باید آن را امتحان کنید!

یک لب روشن بسازید–این شگفت‌‌انگیز به نظر می‌رسد
شما می‌توانید یک لب روشن بسازید، البته! اگر قاب عینک شما رنگی نباشد. اگر آن مشکی یا قهوه‌ای تیره باشد، شما می‌توانید یک رژلب رنگی بزنید. این فوق‌العاده به نظر می‌آید.

شما همچنین می‌توانید سایه‌های رنگی بزنید
اما شما باید مراقب ترکیب رنگ‌ها باشید. اگر قاب عینک شما مشکی باشد، یا برخی از لباس‌های رنگی را نپوشید، می‌توانید سایه‌های رنگی بزنید. همچنین، شما باید به رنگ رژلبتان توجه کنید. سایه‌های رنگی با اختلاف جزئی ساده با رژلب، شگفت‌انگیز می‌شوند.

بسیار خوب، امیدواریم که شما اطلاعات مفیدی را دربارۀ آرایش برای افراد عینکی یاد گرفته باشید. پس، تمام چیزی که شما نیاز دارید انجام دهید، انتخاب ترکیب مورد علاقۀ خود، و شیک و زیبا شدن با عینکتان است.

برچسب ها

Please Login to comment