آموزش گام به گام بافت دستبند اسپرت

هنری ۰۷ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

آموزش گام به گام بافت دستبند اسپرت

یکی از مهمترین چیزهای مورد علاقه خانمها زیورآلات هستند که اغلب خانمها دوست دارند زیورآلات را در مدل ها و طرح های متفاوت آن داشته باشند. مثلا انواع مدل گوشواره، دستبند، گل سر و… از این گونه زیورآلات هستند که در اتاق هر خانم و دختر خانمی یافت می شوند. اما برخی از خانمهای که هنرمند هستند ترجیح شان بر آن است که خودشان دست به کار شوند و زیورآلات شان را در منزل درست کنند. یکی از فایده های درست کردن زیورآلات دستی آن است که می توان با رنگ ها و طرح های دلخواه چیز مورد نظر خودشان را تهیه کنند و البته در هزینه کردن هم به صرفه است چرا که آنچه خودتان درست می کنید حتی با مرغوب ترین وسایل باز هم قیمتش ممکن است پایین تر از خرید همان زیورآلات آماده باشد. ما در این مطلب از پورتال رنگی آموزش گام به گام درست کردن دستبند را برای شما در نظر گرفته ایم؛ این مدل دستبند بسیار شیک است و اسپرت است و هر رده سنی هم می توانند آن را مورد استفاده قرار دهند.

امیدواریم که آموزش بافت این مدل دستبند را یاد بگیرید و در منزل تهیه کنید و از داشتن این دستبند لذت ببرید. در ادامه با ما همراه باشید.
در ابتدای آموزش وسایل مورد نیاز را برای شما عنوان می کنیم تا بتوانید با تهیه آنها خیلی راحت دستبند را ببافید.

وسایل مورد نیاز :

آموزش گام به گام بافت دستبند اسپرت

در مرحله اول آموزش و در ابتدا نخ ها را باز کرده و در کنار هم قرار می دهیم.

آموزش بافت دستبند اسپرت

در مرحله بعد نخ ها را در یک سر به هم گره می زنیم تا بافت را شروع کنیم . نخ ها را به صورت سه رشته ای می بافیم  درست مثل یک بافت ساده.

بافت دستبند اسپرت
بافت دستبند

بعد از اینکه بافت تمام شد سر نخ را هم مثل سر دیگرش گره می کنیم . در این بخش بخش اصلی دستبند شما آماده است و باید دستبند فلزی که به عنوان لایه زیرین دستبند مورد استفاده قرار می گیرد را با لایه ای از چسب مایع بپوشانید و دستبند بافته شده را به روی آن قرار دهید و با انگشت کاملا به هم بچسبانید.

دستبند اسپرت
آموزش بافتن دستبند
آموزش بافت دستبند

پورتال رنگی _ آموزش گام به گام بافت دستبند اسپرت
منبع: نمناک


برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of