آموزش گام به گام بستن شال و روسری لبنانی

نکات مد و پوشاک 02 شهریور 1396 بدون دیدگاه

آموزش گام به گام بستن شال و روسری لبنانی

سبک های زیادی برای بستن روسری وجود دارد؛ اما روش لبنانی، هم سبکی جذاب و همه پسند است و هم حجاب کاملی را برای خانم ها ایجاد می کند.

یکی از مهم ترین مسائل در رعایت کردن حجاب بستن روسری و شال است و علاوه بر این مدل بستن روسری و شال بر روی زیبایی و جذابیت چهره شما می تواند تاثیرگذار باشد، در ادامه این مطلب نمونه هایی از آموزش بستن روسری لبنانی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

آموزش بستن روسری لبنانی

اگر شما مهارت کافی در بستن روسری را ندارید می توانید با مشاهده عکس های مرحله به مرحله آموزش بستن روسری مهارت کافی را در این زمینه بدست آورید. یکی از مدل های بستن روسری که امروزه در بین خانم ها طرفدارن زیادی را پیدا کرده است بستن روسری با روش لبنانی است که شما می توانید با تمرین زیاد مهارت کافی را در این زمینه بدست آورید.
مدل بستن روسری لبنانی یکی از سبک هایی است که می تواند چهره شما را زیباتر از همیشه نشان دهد و با این سبک بستن روسری می توانید حجابی مرتب و زیبا داشته باشید, در ادامه این بخش آموزش بستن روسری لبنانی را ملاحظه خواهید کرد که روش بستن روسری به این سبک به صورت زیر است:

1. ابتدا روسری را پهن کنید و یک مثلث کوچک از روسری را تا بزنید.
2. روسری را بر روی سر خود قرار دهید و زیر چانه تان را با کمک سنجاق کوچکی محکم کنید.
3. قسمت زیر ناحیه چانه را با کمک دست خود محکم بگیرید و طرف دیگر روسری را به سمت گوش های خود بیاورید و همه لایه های این قسمت را نزدیک به چانه با کمک سنجاقی مرتب کنید.

سایر مدلهای شال و روسری لبنانی

آموزش گام به گام بستن شال و روسری لبنانی آموزش گام به گام بستن شال و روسری لبنانی آموزش گام به گام بستن شال و روسری لبنانی آموزش گام به گام بستن شال و روسری لبنانی آموزش گام به گام بستن شال و روسری لبنانی آموزش گام به گام بستن شال و روسری لبنانی

زندگی رنگی با پورتال رنگی

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of