آموزش یک نوع آرایش برای چهره های خسته

آرایش چهره ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ یک دیدگاه

آموزش یک نوع آرایش برای چهره های خسته

بعضی وقت ها وقتی بی خواب و خسته هستیم فرصتی برای خوابیدن نداریم و میخواهیم جایی برویم که نمیخواهیم با صورت خسته در مقابل دید همه قرار بگیریم و در این زمان است که میتوانیم طوری آرایش کنیم که خستگی را پنهان کندآرایش

علائمی چون رنگ پریدگی، لکه های تیره، چشم های خواب الود و افتاده، نشان دهنده تمام خستگی شما می باشند. هم اکنون این نکات آرایشی نتیجه بخش را انجام دهید تا چهره خسته شما بشاش تر و آراسته تر بنماید.

آرایش صورت های رنگ پریده

بهترین راه برای داشتن صورت بشاش، آبرسانی به پوست می باشد. روز خود را با یک لیوان بزرگ آب شروع کنید. هنگامیکه خسته هستید، کمبود چربی باعث تبخیر آب بدن شما شده و صورت شما خشک و لاغر و تیره می شود. و اما راه حل این مشکل این است که از کرم مرطوب کننده صورت غلیظ تری استفاده کنید.( وازلین پیشنهاد خوبی است) برای چند دقیقه صبر کنید اگر باز هم احساس خشکی کردید دوباره از آن کرم به صورت خود بمالید.

اگر از کرم فونداسیون استفاده می کنید آن را کنار بگذارید. زیرا صورت های خسته زبر و خشن می شوند و فونداسیون ها روی صورت های نرم خوب می خوابد. پس بهتر است از کرم مرطوب کننده بدون رنگ استفاده کنید. نکته:با ترکیب چند قطره از کرم فونداسیون خودتان با کرم مرطوب کننده می توانید مرطوب کننده رنگی مناسب پوستتان تهیه کنید.
صورتتان را با دو رنگ رژگونه بشاش تر کنید. رژگونه رنگ پوست روزانه تان به اضافه یک رژگونه روشن. رژگونه بی رنگ خودتان را طبق روال هر روز بزنید. از گونه ها شروع کرده و تا نقطه رویش موی سر ادامه دهید. سپس رژگونه روشن را تنها روی قسمت برجسته گونه بزنید. این کار به صورت شما ظاهر بشاش تری می دهد.

آموزش یک نوع آرایش برای چهره های خسته

لکه های تیره صورت

راه حل مخفی کردن لکه های تیره زیر چشم استفاده از دو کانسیلر می باشد. از کانسیلر رنگ صورتی مات برای محو کردن لکه ها استفاده کنید سپس کانسیلر تن زرد را از روی آن بزنید. کانسیلرها را تا نزدیک مژه ها بزنید. و در آخر پنکک تن زرد با پد مخملی روی آن بزنید.

چشم های خواب آلود و افتاده

برای چشم های خسته آرایش ملایم و کم مناسب تر است. سایه های براق را کنار بگذارید. زیرا این نوع سایه ها توجه همه را به چشم ها جلب کرده و خستگی چشم های شما بیشتر به چشم می آید. در عوض سایه های مات و کم رنگ استفاده کنید. از سایه های کم رنگی استفاده کنید که با رنگ پوست شما هم خوانی بیشتری داشته باشد. از سایه های تیره به دلیل اینکه چشمها را فرورفته جلوه می دهد و سایه های تن قرمز که چشم ها را خسته تر نشان می دهد استفاده نکنید. سپس از مداد چشم سفید کمی زیر انتهای ابروها بکشید. فرمژه بزنید تا چشم ها بازتر جلوه کند و در نهایت به مژه های بالایی ریمل بزنید.

ماسک خانگی برای از بین بردن خستگی و رنگ پریدگی صورت

ماسک موز و عسل:

موز سالم و رسیده را خوب له کنید و سپس یک و نیم قاشق مربا خوری عسل به آن افزوده خوب مخلوط و ممزوج نمایید
صورت را با آب گرم بشویید و پس از خشک کردن این مخلوط را به چهره و ناحیه گردن خوب بمالید و بگذارید ۳۰ دقیقه بماند و سپس با آب ولرم چهره و ناحیه گردن را بشویید
نکته: این ماسک یکی از بهترین ماسکها برای چهره های خسته و بیخوابی کشیده می باشد

زندگی رنگی با پورتال رنگی

1

Please Login to comment
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
sima

بسیار جالب بود. وقتی خسته آیم به نظر من قبل از آرایش باید آثار خستگی رو کم کرد. شستن صورت با آب سرد، بستن چشم ها و یک استراحت کوتاه موثره، برای رفع قرمزی چشم از قطره های استریل چشمی اگه استفاده کنیم خوبه، وقتی زیر چشم تیره یا سیاهه اصلا نباید خط چشم سیاه کشید چون ظاهر چشم بدتر میشه. آرایش ملایم و مات که هیچ برقی نداشته باشه مناسب صورت های خسته هست. حتی اگه موقع کار سرتون خیلی شلوغه ، یک بطری آب همراه داشته باشید و هر از گاهی آب بخورید ، نه تنها چهره شاداب… Read more »