ادل ۹٫۵ میلیون دلار برای یک خانه ویلایی ۴ خوابه در لوس آنجلس هزینه کرد!

فرهنگ و هنر ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

ادل که جدیدا یک قرارداد رکوردشکن به ارزش ۱۳۰ میلیون دلار امضا کرده است، ظاهرا به همین سرعت شروع به خرج کردنش کرده است.

وی براساس گفته TMZ.com ، اقدام به خرید یک عمارت به متراژ ۶۳۰ متر مربع و به قیمت ۹٫۵ میلیون دلار در شهر لوس آنجلس آمریکا کرده است. این خانه که جزوی از یک محله خصوصی است به فروش گذاشته شده بود و ادل ۲۸ ساله توانسته  از قیمت اصلی آن که ۹٫۹ میلیون بوده تخفیف بگیرد.

گرچه وی نتوانسته بخاطر قراردادهای کاری تورهایش به آنجا نقل مکان کند اما منتظر است تا به این خانه ۴ خوابه با ۶ حمام ، یک استخر، یک خانه درختی و حتی یک مجموعه  بازی ریلی قطار کودکان در فضای باز،نقل مکان کند.

بنابر اخبار بعد از امضای این قرارداد خرید خانه در ماه گذشته، وی به داشتن همسایگان مشهوری چون کمرون دیاز و جنیفرلارنس می بالد.

نماینده وی در پاسخ به این خبر، اظهار نظری نکرد.

 

در همین اوقات، وی در آخرین اجرای تور دور دنیای خود در ایتالیا کاملا مانند یک سوپراستار ظاهر شد.  ادل وقتی به روی صحنه “آرنا دی ورونا” در ورونای ایتالیا پاگذاشت ، لباس آبی و مشکی پولکی درخشانی به تن داشت. در زمان اجرا برای این کنسرتی که تمام بلیط هایش فروخته شده بود، روحیه بالایی داشت.

این خانه که در محله خصوصی تحت حفاظت دروازه قرار دارد، مکان مناسبی برای وی در زمان حضور در آمریکا است.

عکس زیر وی را در لباس بلند شب، سفارشی برند”بربری” ، با پهلوهای مشکی و پولک های درخشان آبی و صورتی و سبز نشان می دهد که در حال اجرا در فضای باز و ماکنی است که توسط رومی ها در قرن اول ساخته شده است:

Be the First to Comment!