روش از بین بردن لکه های پوست با خمیر دندان

پوست و مو , دهان و دندان ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

روش از بین بردن لکه های پوست با خمیر دندان

از بین بردن لکه های پوست: همه خانمها دوست دارند همیشه زیبا و جوان به نظر برسند و معمولا برای رسیدن به این هدف هم در تلاش دائم هستند. ما در این مطلب یک سری میانبرها را برای شما مطرح کرده ایم که می توانید به آسانی در سال جدید جذاب تر از همیشه باشید و در دید و بازدیدها به زیبایی بدرخشید.
برای داشتن پوست شاداب حتما خیار را در سبد غذایی تان بگنجانید. خیار خنک کننده است و اگر برش های خیار را چشم های تان بگذارید، پف چشم ها را از بیم می برد. از ماسک عسل هم برای شادابی پوست تان استفاده کنید.
سعی کنید روزانه دو لیتر آب بنوشید. آب باعث نشاط پوست شما می شود. آب سلول های پوستی تان را چاق می کند و در نتیجه تیرگی و چین و چروک آن را از بین می برد.

تکنیک های زیبایی برای پوست و مو

خمیر دندان بهترین راه حل برای رفع لک های صورتتان است. اگر خمیر دندان روی لک های صورتتان بگذارید اندازه لکها کوچک می شود. پیشنهاد می کنیم برای از بین بردن لک ها و همینطور بهبود زخم ها، شب ها قبل از خوابیدن به آن قسمت ها خمیر دندان بمالید و صبح آن را بشویید. اثر معجزه اسای آن را به زودی حس خواهید کرد.
اگر می خواهید خستگی چشم هایتان را از بین برید، از چای کیسه ای استفاده کنید. برای این کار: چای کیسه ای را خیس کرده و در یخچال بگذارید و بعد روی چشمانتان بگذارید.
برای داشتن پوست شفاف ما آبلیمو را به شما پیشنهاد می کنیم. آبلیموه را اگر به موهایتان بزنید، آنها را روشن می کند. اگر موهایتان تیره است باید به طور مرتب به آنها ابلیمو بزنید تا اثر ان را ببینید.
داشتن دندان های سفید آرزوی هر کسی است که شما می توانید با استفاده از جوش شیرین به این هدفتان دست یابید. جوش شیرین بوی بد دهان را هم از بین می برد.

روش از بین بردن لکه های پوست با خمیر دندان

تقویت ابروها با وازلین یکی از روشها برای داشتن ابروهای زیبا است.وازلین موی ابرو را ضخیم تر می کند.
بهترین روش از بین بردن پف زیر چشم عبارت است از اینکه: قاشق چای خوری سرد را روی چشم هایتان بگذارید.

پورتال رنگی _ روش از بین بردن لکه های پوست با خمیر دندان
منبع: مجله زیبایی سالم

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !