از همسر خود نپرسید که آیا به ارگاسم رسیده است یا نه !

مهارت های زندگی ۰۲ مهر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

دکتر Debby Herbenick از مدیران سلامت روابط جنسی در دانشگاه ایندیانای امریکا می گوید: « برای مردان همه ماجرای روابط جنسی مربوط است به لحظه آخر که به اوج می رسند و تمام می شوند اما اگر فکر می کنید که زنان هم اینگونه احساس می کنند بدانید که در اشتباهید»

بر اساس تحقیقی که سوئدی ها در این زمینه انجام داده اند فقط نیمی از زنان در حین رابطه جنسی به ارگاسم می رسند. برای زنان، احساس نزدیکی و عاطفه ایجاد شده در حین رابطه جنسی اهمیت بیشتری دارد. درست به همین دلیل مردان بهتر است هرگز از زنان نپرسند که آیا به ارگاسم رسیده اند؟

مردان فکر می کنند که پرسیدن این سئوال نشانه توجه شان به خواسته های زنان است چون به هر حال به اوج رسیدن و ارگاسم احساس بسیار مطبوعی است و خوب خواهد بود اگر زنان نیز آن را تجربه کند. در حالت طبیعی، وقتی همه ملاک و معیار ارگاسم باشد به این مفهوم خواهد بود که رابطه جنسی که زن در آن ارگاسم نداشت نیمه کاره و معیوب بوده است.

ارگاسم برای مرد یعنی اینکه او وظیفه خودش را به خوبی انجام داده است و اگر زنان ارگاسم نداشته باشند مردان فکر می کنند به زنان، رضایت و لذت جنسی نداده اند. زنان وقتی ببینند همه توجه و ملاک مرد ارگاسم است برای اینکه وی را آزرده خاطر نسازند به دروغ متوسل می شوند و تظاهر می کنند که به اوج رضایت جنسی رسید اند.

بی دلیل نیست که بر اساس یک تحقیق دیگر در دانشگاه آریزونا، ۷۵ درصد زنان اقرار کرده اند که حداقل یکبار در حین هم آغوشی ادای به ارگاسم رسیدن را در آورده اند.

پس اقایان محترم، به جای تاکید بیش از حد درباره صحنه آخر و اوج ماجرا، توجه تان را به احساس خوبی که در حین روابط جنسی ایجاد می شود سمت و سو دهید. برای زنان کل ماجرا و تجربه هم آغوشی از لحظه اول تا آخرین مرحله مهم است.

اگر دوست دارید همسرتان با عطش بیشتر در حین هم آغوشی از خود میل و لذت نشان دهد، بهتر است به جای قدم آخر به جزئیات جذابی نظیر حرکاتی که صورت می گیرد، ریتمی که ایجاد می شود، نحوه لمس و نوازش و تماس دو بدن بهای بیشتری دهید.

بررسی های دانشگاه ایندیانا نشان داده است که توجه بیشتر به محیط بیرونی و اطراف واژن زنان یکی از مهمترین خواسته های زنان در حین مقاربت است. برای زنان عشقبازی و نوازش و بوسه بسیار تحریک کننده است و انها را برای رسیدن به نیت همیشگی مردان یعنی ارگاسم نزدیک می سازد.

مردان به جای سئوال همیشگی که آیا به ارگاسم رسیده ای می توانند از همسرشان بپرسند که کدام یک از اعمالی که از شما در حین معاشقه سر زده است را بیشتر دوست دارند، چه چیزی بیشتر تحریک شان می کند و چه حالتی را بیشتر می پسندند.

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of