۴ عکس داغ از استایل تابستانی بهنوش بختیاری

فرهنگ و هنر ۱۲ تیر ۱۳۹۵ یک دیدگاه

۴ عکس داغ از استایل تابستانی بهنوش بختیاری

برخی از بازیگران در کنار کار هنری به کارهای اقتصادی هم روی آورده اند، برخی کافه و رستوران زده اند و برخی هم آرایشگاه و مزون لباس و برخی هم مدل تبلیغاتی شده اند. یکی از این هنرمندان بهنوش بختیاری است. این بازیگر طنز اجتماعی کشورمان در رصه مدلینگ فعال است و اخیرا عکسهایی با تیپ تابستانی زیبایی از خودش منتشر کرده است که ما هم آنها را برای شما در نظر گرفته ایم. در ادامه بیوگرافی او را هم خواهید خواند.

بیوگرافی بهنوش بختیار و همسرش

بهنوش بختیاری متولد ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۴ در تهراناست. او بازیگر و منشی صحنه ایرانی است. وی دارای مدرک کارشناسی در رشتهٔ زبان فرانسوی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران است. مادرش اهل شهر قم می‌باشد. او در تیر ماه ۱۳۷۸ با محمدرضا آرین ازدواج کرد و تا کنون همسر اوست. بهنوش بختیاری در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در سال ١٣٩۴ نامزد دریافت سیمرغ بلورین شد.

عکسهای جدید بهنوش بختیاری تیر ۹۵

همانطور که گفتیم او مدل تبلیغ است و در این مجموعه عکسهای او را که در حال تبلیغ چهار ست کیف و کفش است را برای شما انتخاب کرده ایم.
4 عکس داغ از استایل تابستانی بهنوش بختیاری
عکس داغ از بهنوش بختیاری
یکی از این ستها در مجموعه تابستانی برند متبوع بهنوش بختیاری، کیف رودوشی قرمزی است با کفشی اسپرت ترکیبی از سفید و قرمز. او این کیف و کفش را با مانتویی سفید و طرحدار، شالی یکسره سفید و شلواری مشکی ست کرده است. البته این ست شامل دو عکس است؛ یکی با شالی سفید و دیگری شالی نخودی.
جدیدترین عکس بهنوش بختیاری
ست دوم، ترکیب رنگهایی نزدیکتر دارد؛ این بار کیف، دستی است و به رنگ قهوه ای و خردلی. کفش هم به همین رنگ است، چنانچه از هماهنگی کیف و کفش در رنگ انتظار میرود. در یکی از عکسهای این ست، او شالی همرنگ با قسمتی از کیف و کفش یعنی قهوه ای به سر کرده و در دیگری شالش ترکیبی از همه رنگهای ستش محسوب میشود؛ یعنی طوسی، زرد و قهوهای. همه این رنگهای نسبتاً خنثا را مانتوی زرد این بازیگر، زندگی و طراوت بخشیده است. مانتوی او در هر دو عکس یکی است.

استایل سوم، کمی رسمی تر به نظر میرسد؛ کیف و کفش هر دو چرم مشکیرنگ است. کیف، رودوشی و کفش تقریباً روباز است. بختیاری این کیف و کفش را با شلواری مشکی و همان ماتوی زرد ست کرده به همراه شالی این بار زرد و طرحدار؛ در طرحهای این شال، هیچ یک از رنگهای ست لباس و کیف و کفش او به چشم نمیخورد تا نمونه ای باشد برای ستهایی که ترکیب مبتنی بر تکرار رنگها را لازمه ست کردن نمی بینند.
جدیدترین عکس های بهنوش بختیاری
ست چهارم از مجموعه تابستانی برند خانم بختیاری، کفشی پاشنه بلند و مشکی است به همراه کیفی به همین رنگ. هر دو را میتوان رسمیترین و مجلسی ترین ست این مجموعه تابستانی به حساب آورد. جز استایل سراسر مشکی این ست که البته با شالی بنفش کمی تلطیف شده و مناسب فصل تابستان شاید نباشد، میتوان گفت، این استایل رسمی، زیبا و هماهنگ است.

پورتال رنگی _ ۴ عکس داغ از استایل تابستانی بهنوش بختیاری
منبع: مد آنلاین – ویکی پدیا – صفحه شخصی بهنوش بختیاری

loading...

1 نظر روشن "۴ عکس داغ از استایل تابستانی بهنوش بختیاری"

عالی بود عااااااالی