استرالیا با هواپیمای بدون سرنشین بسته های حجیم را پست می کند.

خبری ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

هواپیمای بدون سرنشین و تاثیر آن در آینده شرکت های پستی

استرالیا با موفقیت در منطقه ای آزمایشی با استفاده از فرود آوردن بسته های کوچک عملیات پست را انجام داد ، به وضوح این راه برای

آزمایش ارسال به خانه های مشتریان در ادامه امسال خواهد بود .

شرکت های دولتی استرالیا اعلام کردند: هواپیماهای بدون سرنشین برای ارسال انلاین بسته های خریداری شده و همچنین اقلامی مانند دارو که به زمان حساس هستند مفید خواهد بود .

احمد فاهور مدیر عامل پست استرالیا گفت: ما در این تکنولوژی اختراع شده گام نهادیم و در هفته و ماه های آتی خواهیم فهمید چه چیزهایی می تواند ارسال کند، چه مسافتی می تواند طی کند و در نهایت چگونه مشتریان می توانند بسته ها را دریافت کنند .

خدمات پستی در دنیا با کاهش چشمگیر در تجارت تحویل نامه و بسته ها مواجه شده است، بطوریکه مشتریان برای تمام عملیات مرسولات خود اعم از پرداخت و کارت های تبریک، به اینترنت روی آورده اند.

از نظر وسعت داخلی، استرالیا یکی از کم جمعیت ترین و پراکنده ترین کشور در جهان می باشد، اما تحویل با هواپیمای بدون سرنشین بعید است که در میان سایت های بزرگ رخنه ایجاد کند. بطور مثال نمونه اولیه آمازون در سال گذشته تنها پرواز  ۲۴ کیلومتر را با بسته توانست مدیریت کند.

استرالیا در سال گذشته حدود ۱۷۱ میلیون دلار در ارسال محصولات از دست داد که این اتفاق اولین بار در طی ۳۰ سال گذشته برای شرکت پست بوده است که حدود ۱۱۶٫۲ میلیون دلار در سال ۲۰۱۴ ، سود این شرکت کاهش یافت . این شرکت همچنین ۱۰٫۳ درصد در استفاده از نامه های مهر دار کاهش داشته است .

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !