استفاده از رنگ مشکی در دکوراسیون

دکوراسیون داخلی ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

رنگ مشکی در دکوراسیون

در دکوراسیون ترکیب رنگ مشکی با رنگهای روشن و زنده ترکیب و کنتراستی زیبا و خیره کننده ایجاد می کند. استفاده از اشیاء و تزئیناتی با رنگهای متضاد رنگ مشکی، زیبایی چشمگیری به دکوراسیون شما می دهد.

می پذیریم که مشکی، رنگی تیره و بسیار قدرتمند در دکوراسیون است و حضوری برجسته در محیط دارد، اما نباید به این ویژگی با دید منفی نگاه کنید، بلکه آن را به عنوان یک برتری دیده و در دکوراسیون خود از رنگ مشکی استفاده کنید.

از رنگ مشکی در طراحی کابینت های آشپزخانه می توانید استفاده کنید. برای شیک تر شدن و همین طور برای اینکه از جدیت این رنگ بکاهید، آن را با رنگی شاد و زنده و متضاد همنشین کنید. رنگ مشکی با رنگ های زنده ای مانند زرد و سبز روشن، و قرمز تناسب زیبایی دارد. می توانید برای رنگ دیوارها و یا اشیاء کنار کابینت از این رنگها استفاده کنید.

هرگز تمامی یک دیوار را به رنگ مشکی درنیاورید زیرا محیط بیش از حد تیره و تاریک می شود، اما می توانید قسمتی از آن را که نقش مهمی در دکوراسیون منزل شما دارد به رنگ مشکی درآورید. یکی از این قسمت ها، محدوده تاج تخت تا سقف است.

یکی دیگر از مکانهای مناسب در دکوراسیون داخلی برای استفاده از رنگ مشکی، پله های چوبی و دیوار مربوط به آن می باشد. در کنار این رنگ مشکی که به دکوراسیون شما جلوه ای ویژه می دهد، نرده ها را با رنگی زنده و متمایز مانند زرد رنگ کنید.

انتخاب رنگ مشکی برای یک دکوراسیون تک رنگ، به عنوان تنها رنگ اصلی قسمت ها و عناصر چوبی، اقدامی بسیار منحصر به فرد و متمایز است. اگر چنین تصمیمی دارید برای رسیدن به نتیجه ای هرچه شیک تر و زیباتر، از مشکی با بافتی مات استفاده کنید. زیرا واقعیت این است که مشکی براق در یک دکوراسیون تک رنگ آنچنان که باید شیک نیست.

 

رنگ مشکی در دکوراسیون

استفاده از رنگ مشکی در دکوراسیون

دکوراسیون مشکی

دکوراسیون مشکی

عکس دکوراسیون مشکی

رنگ مشکی دکوراسیون داخلی

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of