ایده های جالب برای استفاده از قوطی کامپوت در دکوراسیون

هنر و دکوراسیون ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ ۳ دیدگاه

ایده های جالب برای استفاده از قوطی کامپوت در دکوراسیون

شاید همه ما فکر می کنیم داشتن یک دکوراسیون شیک و مدرن نیازمند هزینه کردن آن هم به میزان زیاد است. در صورتی که می توان با کمترین هزینه و با وسایل دم دستی جدیدترین مدلهای دکوراسیون را خلق کرد. ما در این مقاله از پورتال رنگی برای شما کاربردهای متفاوت و جالب قوطی های کنسرو و قوطی های کامپوت را گردآوری کرده ایم که امیدواریم برای شما هم ایده ساز باشند.

قوطی‌های کمپوت و کنسرو معمولا در همه‌ی خانه‌ها یافت می‌شود که استفاده‌ای نداشته و دور ریخته می‌شوند. امروز برای شما ایده‌هایی برای استفاده از این زباله‌های قابل بازیافت، قرار داده‌ایم. برای دیدن این ایده‌های جالب، با ما همراه باشید.

ایده های جالب برای استفاده از قوطی کامپوت ایده های جالب برای استفاده از قوطی کامپوت ایده های جالب برای استفاده از قوطی کامپوت ایده های جالب برای استفاده از قوطی کامپوت ایده های جالب برای استفاده از قوطی کامپوت ایده های جالب برای استفاده از قوطی کامپوت ایده های جالب برای استفاده از قوطی کامپوت ایده های جالب برای استفاده از قوطی کامپوت ایده های جالب برای استفاده از قوطی کامپوت ایده های جالب برای استفاده از قوطی کامپوت ایده های جالب برای استفاده از قوطی کامپوت

زندگی رنگی با پورتال رنگی

loading...

دیدگاه بگذارید

3 نظرات روشن "ایده های جالب برای استفاده از قوطی کامپوت در دکوراسیون"

جالب بود.

خیلی دوست داشتم. این قوطی ها باید رنگ بخورند و تزیین بشن تا خوشگل بشن. اون عکس که شمع توی قوطی بود دوست داشتم ولی چطور به دیوار وصل میشه؟اینجوری دیوار سوراخ سوراخ میشه.

ایده بسیار عالی برای تزیین شمع با سپاس