نرم افزاری برای اطلاع دقیق از میزان سرعت اینترنت

موبایل ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

نرم افزاری برای اطلاع دقیق از میزان سرعت اینترنت

سرعت اینترنت : در زندگی امروزه بدون اینترنت بسیاری از کارها انجام نمی گیرنند و در واقع اگر اینترنت نباشد، زندگی هم قفل خواهد شد!. استفاده از اینترنت برای کارهای شخصی و غیر شخصی برای هر کسی در هر جای دنیا امر جا افتاده ای است. نکته ای که در استفاده از اینترنت بسیار مهم است سرعت اینترنت است که در نقاط مختلف جهان متفاوت است. در این مطلب درباره اپلیکیشن Internet Speed Test Pro بیشتر برای شما صحبت خواهیم کرد. امیدواریم این مطلب را مفید ارزیابی کنید.

اپلیکیشن Internet Speed Test Proچه کاری انجام می دهد؟

اپلیکیشن Internet Speed Test Pro نام نرم افزاری است که به کمک آن ، می توانید در هر لحظه از زمان ، از مقدار دقیق سرعت اینترنت در گوشی یا تبلت اندرویدی خودتان اطلاع پیدا کنید.
نرم افزاری برای اطلاع دقیق از میزان سرعت اینترنت
یکی از قابلیت های بسیار کاربردی این نرم افزار ، نمایش دائمی وضعیت سرعت اینترنت ، در نوار وضعیت دستگاه شماست. بدین ترتیب همواره مقدار دقیقی از سرعت اینترنت در نوار بالای گوشی یا تبلت در کنار نشانگر های باطری و … نمایش داده شده و حتی برای استفاده از این قابلیت نیازی به اجرای اپلیکیشن مربوطه نیز ندارید.
اطلاع دقیق از میزان سرعت اینترنت
این نرم افزار قادر است سوابق دقیق سرعت دانلود/آپلود شما را برایتان ذخیره سازی کند تا در هر لحظه بتوانید سرعت خود را با آنان مقایسه کنید. در واقع این اپلیکیشن ، یک ابزار کاربردی برای کنترل وضعیت سرعت اینترنت و نگهداری میزان دقیق سرعت ارسال و دریافت است که شما می توانید از آن برای اینترنت WiFi یا دیتای تلفن همراه استفاده کنید. هم اکنون می توانید نرم افزار Internet Speed Test Pro را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

لینک دانلود اپلیکیشن Internet Speed Test Pro 

پورتال رنگی _ نرم افزاری برای اطلاع دقیق از میزان سرعت اینترنت
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب ها

Please Login to comment