شناسایی کنید – اعتراف شاهرخ به تجاوز ۱۰ زن در جنوب تهران !

اجتماعی , اخبار و حوادث ۰۲ آبان ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

اعتراف شاهرخ به تجاوز 10 زن !

مرد جوان که از دو سال قبل به اتهام آدم ربایی در زندان بود، راز تجاوز و سرقت اموال دست کم ۱۰ زن را فاش کرد !

پرونده این ماجرا از اوایل اردیبهشت سال ۹۳ و با مراجعه زن جوانی به یکی از کلانتری‌های جنوب تهران در دستور رسیدگی قرار گرفت. زن جوان در شکایتش گفت: «چند روز قبل در خیابان منتظر تاکسی بودم که راننده خودروی پراید هاچ بک جلوی پایم ترمز کرد که من هم از سر ناچاری سوار شدم.در بین راه، راننده وقتی متوجه شد در کار خرید و فروش لباس هستم، مدعی شد یکی از دوستانش در همین کار است. بعد هم با همین بهانه شماره تلفن همراه مرا گرفت. امروز هم تلفنی با من قرار گذاشت تا به دیدن دوستش برویم. در بین راه هم به من آبمیوه تعارف کرد که پس ازخوردن آن بی‌ هوش شدم. زمانی که به خودم آمدم متوجه شدم طلاها و گوشی تلفن همراهم به سرقت رفته است. ضمن اینکه مرد شیطان صفت بعد از بی‌ هوش کردنم، مرا مورد تجاوز نیز قرار داده است.
به دنبال این شکایت، تحقیقات پلیسی در این باره آغاز شد تا اینکه متهم با ردیابی‌های پلیسی دستگیر و زندانی شد.
از سوی دیگر تحقیقات پلیسی برای دستگیری عامل ربودن و آزار و اذیت چند زن دیگر، طی چهار سال گذشته ادامه داشت که بازپرس پس از مشاهده تصویر چهره نگاری راننده دستگیر شده پراید و تحقیقات پیچیده جنایی دستور احضار او را از زندان صادر کرد.
شاهرخ در تحقیقات ابتدایی منکر سرقت و آزار و اذیت زنان و دختران جوان بود اما زمانی که با مدارک و شواهد پلیسی مواجه شد، به ۱۰ مورد آزار و اذیت و سرقت طلا و پول‌ های زنان و دختران جوان و مسموم کردن آنها با آبمیوه اعتراف کرد.
بنابراین بازپرس پرونده از زنان و دخترانی که قبل از ۴ مرداد سال ۹۳ به این شیوه و شگرد مورد آزار و اذیت و سرقت قرار گرفته‌اند خواست برای شکایت به اداره پنجم پلیس آگاهی تهران مراجعه کنند.

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !