. جزییات اعطای چادر رایگان توسط الهام چرخنده - پورتال رنگی

جزییات اعطای چادر رایگان توسط الهام چرخنده

جزییات اعطای چادر رایگان توسط الهام چرخنده

الهام چرخنده بازیگر و هنرمند ایرانی و همسر سایق فرشید نوابی یکی دیگر از بازیگران ایرانی، چند وقتی است که بنا به تحول در رفتارش سوژه رسانه ها شده است. برخی با این تحول رفتاری او مبنی بر تحول اعتقادات مذهبی اش موافق هستند و او را تشویق می کنند و برخی هم به طور کلی با او و این تحولش مخالف هستند. این بازیگر کشورمان در صفحه شخصی اش اعلام کرده است که به مناسبت روز حجاب و عفاف چادر رایگان هدیه می دهد که در این مطلب جزییات این خبر را برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته ایم.

داستان هدیه رایگان الهام چرخنده در روز حجاب و عفاف!

روز ۲۱ تیر در ایران به نام حجاب و عفاف نامگذاری شده است. به همین مناسبت الهام چرخنده در کانال تلگرامی خود از اعطای ۱۰۰۰ چادر رایگان به بانوان تهرانی خبر داد.

در این پیام تلگرامی آمده است: “امروز ساعت ۱۷ در میدان جمهوری با بانوان ایرانی بیعت می‌کنیم. ۱۰۰۰ چادر به داوطلبان هدیه می‌دهیم”.

گفتنی است؛ الهام چرخنده، بازیگر سینما و تلویزیون، مدتی پیش چادر را به عنوان پوشش خود انتخاب کرد. وی از آن پس با شرکت در برنامه‌های مختلف و سخنرانی در زمینۀ حجاب و گرایش دختران جوان به چادر، برای ترویج این پوشش تلاش می‌کند.

جزییات اعطای چادر رایگان توسط الهام چرخنده (1)

پورتال رنگی _ جزییات اعطای چادر رایگان توسط الهام چرخنده

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

loading...
اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)

دیدگاه بگذارید

1 نظر روشن "جزییات اعطای چادر رایگان توسط الهام چرخنده"

اطلاع از

Ba vojode in ke chador ro be onvane hejabe kamel va bartar dost nadaram ama bayad az kare afradi chon shoma taghdir beshe zemne in ke chador be shoma kheyli miad

wpDiscuz