اعلام زمان اکران فیلم سلام بمبئی

گوناگون ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

 اعلام زمان اکران فیلم سلام بمبئی

فیلم سلام بمبئی: محمدرضا گلزار یکی از ستاره های سینمای ایران است که به تازگی فیلمی با بازی برخی هنرمندان هند از جمله دیا میرزا در هند بازی کرده است؛ نام این فیلم سلام بمبئی است که گویا قرار است تا برای کسب مجوز قرار است یک نسخه از آن به نمایش گذاشته شود. با جزییات این خبر همراه پورتال رنگی باشید.

اکران فیلم سلام بمبئی

با به پایان رسیدن تدوین فیلم سینمایی«سلام بمبئی»، یک نسخه‌ای از این فیلم برای دریافت پروانه نمایش به سازمان سینمایی ارایه شود. این اولین فیلم محصول مشترک سینمای ایران و بالیوود هندوستان است و قرار است طی چند روز آینده یک نسخه از فیلم، جهت دریافت پروانه نمایش به سازمان سینمایی ارائه شود. چهارمین اثر«قربان محمدپور» این روزها آخرین مراحل فنی خود را پشت سر می‌گذارد تا بتواند در ماه مبارک رمضان روی پرده سینماها برود. «سلام بمبئی» که تهیه کنندگی آن بر عهده «جوادنوروزبیگی»است ،ملودرامی عاشقانه بوده و داستان آشنایی یک دختر هندی و یک پسر ایرانی را روایت می‌کند که هر دو دانشجوی پزشکی هستند و درگیر اتفاقات پیچیده‌ای می‌شوند.

بازیگران ایرانی فیلم سلام بمبئی : محمدرضا گلزار ، بنیامین بهادری ، شایلی ، بهروزچاهل هستند که ما هم در سایت پورتال رنگی برای تمامی هنرمندان خوب کشورمان از جمله این عزیزان آرزوی موفقیت و سربلندی داریم.

پورتال رنگی _ اعلام زمان اکران فیلم سلام بمبئی
منبع: صفحه شخصی محمدرضا گلزار

برچسب ها

Please Login to comment