آیا امکان کاشت مو برای خانمها هم وجود دارد؟

آرایش و زیبایی ۱۰ تیر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

آیا امکان کاشت مو برای خانمها هم وجود دارد؟

ریزش مو یکی از شایع ترین مشکلات مو است که هم برای خانمها و هم برای آقایان پیش می آید و البته این مشکل در مردان نمود بیشتری دارد طوریکه آمار مردان طاس بسیار بیشتر از زنان طاس است و البته باید این را هم اضافه کرد که طاسی در خانمها و البته تا حدودی در آقایان نیز متفاوت است و انواع مختلفی دارد. برای رفع مکل ریزش مو و برطرف کردن مشکل طاسی روشهای مختلفی وجود دارد که از آن جمله می توان از کاشت مو نام برد. اگر برای شما هم سوال پیش آمده که خانمها هم می توانند مو بکارند؟ با ما در این مطلب همراه باشید تا به پاسخ این سوال دست یابید.

آیا امکان کاشت مو برای خانمها هم وجود دارد؟

 

صحبتهای متخصص پوست درباره کاشت مو در خانمها

پرویز طوسی متخصص پوست و مو  گفت : در صورتی که ریزش مو در خانم ها ناشی از افزایش هورمون تستوسترون یا وراثت بوده ؛کاشت مو صورت می گیرد؛که آن هم به دلیل تاثیر ناچیز ،چندان توصیه نمی شود.

وی با اشاره به اینکه بیماران در مواقعی که درمان دارویی موثر نبوده؛می توانند مو بکارند؛ اظهار داشت: از شرایط لازم برای کاشت مو، سن بالای ۲۵ سال و وجود موی کافی در پشت سر است.

این متخصص پوست و مو عنوان کرد:مبتلایان به بیماری‌هایی مانند دیابت،لیکن پلان سر و پسوریازیس نمی توانند کاشت مو را انجام دهند.

وی با بیان اینکه مصرف دارو همزمان با کاشت مو امری ضروری است تصریح کرد: داروی متداول مورد استفاده در زنان محلول ماینوکسیدیل ۲ درصد است.

طوسی با توصیه اینکه زنان باردار باید از کاشتن مو،خودداری کنند؛ یاد آوری کرد:از آن جایی که این عمل در نواحی مختلف سر، انجام می گیرد؛افراد قبل از کاشت مو باید به پزشک مراجعه کرده تا بنا به تشخیص ،اقدامات لازم صورت گیرد.

پورتال رنگی _ آیا امکان کاشت مو برای خانمها هم وجود دارد؟
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب ها
loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !