انتخاب رنگ مو مناسب فصل زمستان

آرایش و زیبایی ۲۳ آذر ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

انتخاب رنگ مو مناسب فصل زمستان

آرایش کردن و زیبایی مورد توجه همه خانمها است و از جمله موارد آرایشی که خیلی مد نظر است رنگ کردن موها است. باید دانست که رنگ موی خانمها دارای اصول خاص خود است که اگر خانمها آن اصول را رعایت کنند بهترین ها را برای موهای خود به ارمغان خواهند آورد. یکی از موارد قابل توجه، نحوه انتخاب رنگ موی خانمها است. در انتخاب رنگ مو باید فصل را مد نظر داشت چرا که در هر فصلی رنگی مناسب است. در این مطلب انتخاب رنگ و بر اساس فصل زمستان را برای شما در نظر گرفته ایم که امیدواریم این مطلب مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد.
در ادامه بحث چگونگی انتخاب رنگ مو برای خانمهای مشکل پسند معرفی انواع رنگ مو برای فصل زمستان را داریم.

رنگ مو مناسب فصل زمستان

گروه رنگ موهای زمستانی:

در گروه رنگ های زمستانی، رنگ‌های شرابی ، فندقی، بلوطی، زیتونی هم جای می‌گیرند
باید بدانید که رونق موهای بلوند تمام شده و بهتر است برای رنگ موی زمستان خود به جای رنگساژ، مش و تجدید  رنگ  روشن قبلی، رنگ تازه‌ای از میان رنگ‌های زمستانی انتخاب کنید.
انواع رنگ‌های قهوه‌ای بسیار برای زمستان مناسب هستند. در گروه رنگ های زمستانی، رنگ‌های شرابی ، فندقی، بلوطی، زیتونی هم جای می‌گیرند.

توصیه های آرایشگران برای انتخاب رنگ مو برای فصل زمستان:

در زمستانی بودن رنگ مشکی هم تردیدی وجود ندارد ولی  به توصیه آرایشگران رنگ مشکی به موی خود نزنید چون بعد از مشکی مو قدرت دریافت هیچ رنگ دیگری را ندارد و تا درآمدن موهای جدید و رشد آنها باید با همان رنگ مشکی مدارا کنید (مگر اینکه ریشه موی خودتان مشکی باشد و قصد تعویض رنگ موی خود را تا مدت طولانی نداشته باشید و این کار را انجام دهید).
برای کسانی که می‌خواهند موهای خود را بسیار تیره کنند، آرایشگران از قهوه‌ای بسیار تیره و نزدیک به مشکی استفاده می ‌کنند. اما برای آن دسته از خانم‌هایی که بازی رنگ ها را روی موی خود دوست دارند و می توانند به جای مش از های‌لایت با رنگ‌های  گرم  مانند عسلی، نسکافه‌ای، صورتی، قرمز  یا مسی استفاده کنند و از رنگ زیبای آن لذت ببرید، این نوع های‌ لایت را روی هر رنگ پایه مویی می‌توان اجرا کرد ولی واضح می باشد که هایلایت عسلی و نسکافه‌ ای  روی موهای قهوه‌ ای و های‌ لایت قرمز روی موهایی با زمینه قرمز مانند شرابی و فندقی  جذاب‌تر و زیباتر است.
همچنین هایلایت‌های تیره و در صورت تمایل فرد به دکلره، دکلره‌های گلبهی و هلویی پر رنگ را پیشنهاد می‌کنیم. انواع رنگ‌ های قهوه‌ای بسیار برای زمستان مناسب هستند

انتخاب رنگ مو مناسب فصل زمستان

انتخاب رنگ مو بر اساس رنگ پوست:

بهترین رنگ‌ها برای کسانی که پوست گندمگون و برنزه دارند، رنگ‌های شیری، گل‌بهی، مسی، کرم نخودی، قهوه‌ای‌ـ زرد سوخته، فندقی، عسلی، سبز کاهویی و زرد است. برای چشم‌ های آبی روشن، آبی خاکستری و آبی‌‌تیره، سبز تیره، قهوه‌ای و مشکی، بهترین رنگ مو ارغوانی با های‌ لایت شرابی، پلاتینی، خاکستری، قهوه‌ای، قهوه‌ای تیره، مشکی و شیری است. برای چشم‌های کهربایی هم رنگ موهای طلایی با های‌لایت قرمز، قهوه‌ ای طلایی، قهوه‌ ای عسلی، فندقی، مسی‌ و قهوه‌ای سوخته مناسب است.

پورتال رنگی _ انتخاب رنگ مو مناسب فصل زمستان
منبع: الو دکتر – بیتوته

برچسب ها
loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !