نکات مهم برای انتخاب زیورآلات برای خانم های قد کوتاه

زیورآلات ۲۴ تیر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

نکات مهم برای انتخاب زیورآلات برای خانم های قد کوتاه

برای آن دسته از کاربران عزیز که دوست دارند در همه جا با زیباترین و جدیدترین مدلها همراه باشند در این مقاله از دنیای مد پورتال رنگی روش انتخاب جواهرات و اکسسوری ها مخصوص خانمهای قد کوتاه را در نظر گرفته ایم، می دانید که هر کسی بایدد بنا به قد و اندام خود لباس بپوشد و بنا به این موارد هم از زیورآلات استفاده کند تا عیب های اندامی و یا مسائلی مانند کوتاهی قد نمایان نشوند. در ادامه موارد یاد شده برای خانمهای کوتاه قد را برای انتخاب زیورآلات می توانید مطلع شوید.

زیورآلات زنان قد کوتاه

اکسسوری ها میتوانند به لباس های شما جلوه و درخشندگی بدهند, با زیورآلات میتوانید یک لباس ساده و یکنواخت را جلوه ببخشید.زیورآلات

دنبال زیورآلاتی می گردید که در ست لباس های شما به چشم بیاید؟ خب راهکار ساده این است که زیورآلات خاص و متفاوت داشته باشید، البته لازم نیست همیشه یکی از آن گردنبندها یا گوشواره های بزرگ را استفاده کنید.­

نکات مهم برای انتخاب زیورآلات برای خانم های قد کوتاه

در واقع زنان قد کوتاه بیشتر باید روی این تمرکز کنند که زیورآلاتشان نسبت به جثه ی آن ها بیش از اندازه بزرگ نباشد، یک زیورآلات مناسب می تواند شما را حتی قد بلندتر هم نشان دهد.

برای مثلا یک مدل گردنبند آویزدار از آن زیورآلاتی است که شما را کشیده تر می کند و نسبت به گردنبندهایی مثل چوکر برایتان مناسب تر است.

برای تیپ مجلسی می توانید از گردنبند و گوشواره های بزرگ و براق استفاده کنید. در تیپ روزمره ی خود می توانید یک گردنبند بلند را به کار ببرید.
گاهی هم به این فکر کنید که اصلا گردنبند را فراموش کرده و به یک جفت گوشواره ی کوچک بسنده کنید.
از ساعت های ظریف تری به ویژه در تیپ مجلسی خودتان استفاده کنید.

پزندگی رنگی با پورتال رنگی

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of