انتخاب مناسب ترین رنگ لباس مردانه - پورتال رنگی

پوشاک مردانه ۰۱ شهریور ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

انتخاب مناسب ترین رنگ لباس مردانه

رنگ سفید

بهترین رنگ براى انتخاب پیراهن مردانه بوده و از آن می توانید در مهمانی های دوستانه تا رسمی استفاده کنید. این رنگ نشان دهنده پاکی و خالص بودن است.

رنگ مشکی

این رنگ از دید خانم ها نشان دهنده قدرت، پیچیدگی و مرموز بودن است. البته با استفاده همیشگی از این رنگ انتظار احساس افسرده بودن در خانوم ها را داشته باشید.
رنگ بنفش

یکی از محبوب ترین رنگ ها میان خانم ها و آقایان است. این رنگ یک انتخاب هوشمندانه برای قرارهای عاشقانه است. این رنگ معمولا توسط مردان شوخ طبع و خلاق مورد استفاده قرار می گیرد.

انتخاب مناسب ترین رنگ لباس مردانه

رنگ قرمز

اگر بخواهیم در مجموع به شما بگوییم، این رنگ، رنگ عشاق است! طیف رنگ قرمز از تیره تا روشن هر دو نشان دهنده جسارت و عشق در میان مردان است. البته رنگ صورتی نیز از طیف همین رنگ بوده و مناسب قرارهای عاشقانه است.

رنگ سبز

این رنگ نشانه هایی از اعتقاد و سر زنده بودن را در مردان نشان می دهد. آقایانی که این رنگ را برای لباس های خود انتخاب می کنند؛ افراد پر جنب و جوش و قابل اعتمادی هستند.

رنگ آبی

خانم ها در مورد آقایانی که از رنگ آبی استفاده می کنند چنین برداشتی دارند: محافظه کار، قوی، معتبر و درون گرا.

حالا آقایان در انتخاب لباس و پیراهن های خود باید دقت بیشتری داشته باشند؛ چرا که خانم ها خیلی زود به سر درون آن ها پی خواهند برد.

راهنمای فوری درمورد ترکیب رنگ لباس برای آقایان

هماهنگی و تعادل در ست کردن رنگ‌ها بسیار اهمیت دارند بنابراین قبل از اینکه ترکیب رنگ‌ها را امتحان کنید آن را به خاطر داشته باشید.
برای رنگ‌های تیره مانند قرمز شاه بلوطی، سعی کنید ظاهر و رنگ‌های متعادل مانند سفید و خاکستری را مکمل در نظر بگیرید.
برای رنگ‌هایی با طیف رنگ درخشان مانند سبز، به طیف‌های خنثی‌تر مانند مشکی و سفید توجه کنید.
پوشش‌های رسمی برای ایجاد تناسب بسیار اهمیت دارند. ترکیب رنگ‌ها می‌بایست کامل باشند. پوشش‌های غیرعادی با رنگ‌هایی مانند ارغوانی را با رنگ‌های ساده‌تر ترکیب کنید.
لباس‌های سفید می‌بایست متعادل باشند بنابراین پیراهن‌های روشن مانند آبی می‌تواند حالتی شفاف و تابستانی خلق کند که کلیت ظاهر شما را تکمیل کند.

همچنین بخوانید:  زیباترین اکسسوارهای گردن برای آقایان

توجه داشته باشید که:

ترکیب بندی رنگ می‎‌تواند محدود کننده و به نوعی خسته کننده باشد. اما زمانی که به آن نگاه کنید، همیشه انتخاب بیشتری نسبت به حالت عادی خواهید داشت. برخی از رنگ‌ها به سختی با بقیه رنگها تطابق پیدا می‌کنند در حالی که برخی دیگر طیفی از رنگ‌ها را شامل می‌شوند که ترکیب بندی را دشوار می‌کنند. اما باتوجه به رنگی که برای ترکیب مدنظرتان انتخاب می‌کنید، متعادل نگاه داشتن آن، اهمیت ویژه‌ای دارد.

زندگی رنگی با پورتال رنگی

vote
نظر شما در مورد این مطلب
Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x