جزییات انتشار آلبوم برادر مرتضی پاشایی

گوناگون ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

جزییات انتشار آلبوم برادر مرتضی پاشایی

برادر مرتضی پاشایی : چند سالی از درگذشت مرتضی پاشایی می گذرد و در این مدت همیشه آهنگهای جدید از او منتشر شده است. مرحوم پاشایی به دنبال ابتلا به سرطان معده جان باخت و موج احساسا طرفداران اش حتی توجه رسانه های خارجی را هم به خود جلب کرد. از زمان فوت او برادرش دست به اقداماتی از قبیل خوانندگی زد تا شاید بنا به انتقادهایی که او شد، از شهرت برادرش استفاده کند و در موسیقی به جایی برسد! در تازه ترین اخبار از برادر پاشایی شنیده شده است که آلبومی منتشر خواهد کرد که در این مطلب جزییات این خبر را برای شما در نظر گرفته ایم. با ما همراه باشید.
مصطفی پاشایی پنج آهنگ خوانده است و با توجه به مراحل اخذ مجوز از وزارت ارشاد، چند ماه دیگر آلبوم او روانه بازار می‌شود.
به گزارش جام جم نوا، ناصر پاشایی پدر مرحوم مرتضی پاشایی، در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: مصطفی پاشایی پنج آهنگ خوانده است و با توجه به مراحل اخذ مجوز از وزارت ارشاد، چند ماه دیگر آلبوم او روانه بازار می‌شود.

جزییات آلبوم برادر مرتضی پاشایی

وی ادامه داد: آهنگ‌های مصطفی مورد استقبال هواداران قرار گرفته است و امیدوارم آینده خوبی در انتظار او باشد و بتواند یاد و خاطره مرتضی را زنده نگه دارد.
وی در خصوص حواشی برنامه «خندوانه» پس از دعوت از بدل‌های مرتضی پاشایی عنوان کرد: به دلیل اینکه طرفداران مرتضی از این برنامه ناراحت شده بودند، من هم درخواست کردم پاسخی داده شود که رامبد جوان عنوان کرد، در آن برنامه هدف خاصی نداشته. از طرفی مدیرعامل روابط عمومی صدا و سیما و تهیه کننده «خندوانه» توضیحاتی دادند که هواداران آرام شدند.

پورتال رنگی _ جزییات انتشار آلبوم برادر مرتضی پاشایی
منبع: عصر خبر

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !