انواع مدل میز آرایش برای آپارتمانهای کوچک

دکوراسیون داخلی , سبک زندگی 12 شهریور 1396 یک دیدگاه

انواع مدل میز آرایش برای آپارتمانهای کوچک

آپارتمان‌ها و اتاق‌خواب‌های کوچک، طراحان را به ساخت میزهای آرایش و کمدهای ویژه‌ی فضاهای کوچک، ترغیب کرده است. در ادامه نمونه‌هایی از این دست را برای شما قرار داده‌ایم. با ما همراه باشید.

نکات مهم انتخاب میز آرایش

هر خانمی دوست دارد یک میز آرایش و دارور شخصی در اتاق خواب خود داشته باشد و آن را از ملزومات اتاق خصوصی می داند. امروزه دیگر این میزها جز مبلمان اصلی اتاق خواب ها شده اند و به عنوان یکی از مهمترین قطعات این اتاق خریداری می شوند. اما پیش از اینکه تصمیم به خرید میز آرایش برای اتاق خواب خود بگیرید، حتما به فضایی که در اختیار دارید توجه کنید. مسلما هرچه اتاق خواب شما بزرگ تر باشد، میزهای آرایش کلاسیک و بزرگ تری را می توان برای آن تهیه کرد.

بیشتر میزهای آرایش، صندلی نیز دارند. اما اگر فضای کمی در اتاق دارید، میزی تهیه کنید که قابلیت جا گرفتن صندلی زیر آن را داشته باشد.

رنگ میز آرایش شما باید با رنگ دکوراسیون اتاق خواب همخوانی داشته باشد. انتخاب رنگ های روشن و تضاد آن با دکوراسیون، ممکن است زیبایی اتاق خواب را بر هم بزند.
همچنین برای ایجاد فضایی آرامش بخش، رنگ های ملایم انتخاب بهتری برای دکوراسیون اتاق خواب هستند. بنابراین بهتر است که همان رنگ های کلاسیک و میزهایی به رنگ چوب را برای اتاق خواب خود در نظر بگیرید.

فراموش نکنید که دو طرف میز آراش خود چراغ نصب کنید وتا نور کافی برای آرایش شما فراهم شود.

اگر فضای کمی برای نگهداری وسایل خود دارید، حتما میزی کشودار تهیه کنید تا جای بیشتری برای قرار دادن لباس ها و دیگر لوازم خود داشته باشید. میزهای آرایش بزرگ معمولا 4 تا 6 کشو دارند که نیازهای شما را به اندازه کافی برآورده می کند.

انواع مدل میز آرایش برای آپارتمانهای کوچک انواع مدل میز آرایش برای آپارتمانهای کوچک انواع مدل میز آرایش برای آپارتمانهای کوچک انواع مدل میز آرایش برای آپارتمانهای کوچک انواع مدل میز آرایش برای آپارتمانهای کوچک انواع مدل میز آرایش برای آپارتمانهای کوچک انواع مدل میز آرایش برای آپارتمانهای کوچک انواع مدل میز آرایش برای آپارتمانهای کوچک انواع مدل میز آرایش برای آپارتمانهای کوچک انواع مدل میز آرایش برای آپارتمانهای کوچک انواع مدل میز آرایش برای آپارتمانهای کوچک انواع مدل میز آرایش برای آپارتمانهای کوچک

زندگی رنگی با پورتال رنگی

1
دیدگاه بگذارید

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
Notify of
آرشن ایرانی نژاد

دومی ونهمی قشنگن.