اپلیکیشن اپل موزیک مخصوص اندرویدی ها وارد بازار شد

سال نو مبارک

اپلیکیشن اپل موزیک مخصوص اندرویدی ها وارد بازار شد

با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی و استفاده از موبایل و تلفن همراه به ویژه سیستم عامل اندروید، به تازگی امکان جدیدی به نام اپل موزیک برای اندرویدی ها به بازار عرضه شده است. در این مطلب به جزییات این خبر می پردازیم

فال روزانه

اپلیکیشن اپل موزیک مخصوص اندرویدی ها وارد بازار شد
اپلیکیشن اپل موزیک مخصوص اندرویدی ها وارد بازار شد

اپل امکان جدیدی برای اندرویدی‌ها فراهم آورده و از حالا شما می‌توانید اپلیکیشن «اپل موزیک» برای اندروید را از گوگل پلی استور دانلود کنید.

البته اپلیکیشن اپل موزیک در مرحله‌ی بتا به سر می‌برد، هنوز موزیک ویدیوها را پوشش نمی‌دهد و پروسه‌ی ثبت‌نام‌اش هم برای اندروید بهینه نشده است. به علاوه، فعلا برای آن‌که یک «حساب خانوادگی» (family account) باز کنید یا حساب فعلی‌تان را برای چنین حالتی به روز کنید، باید مک یا دستگاهی با سیستم iOS داشته باشید.
این اپلیکیشن با یک نسخه‌ی رایگان سه‌ماهه عرضه می‌شود. Playlist از دیگر امکانات این اپلیکیشن هست و یک تب به نام For You هم در آن ایجاد شده که نظرات و پیشنهادهای کارشناسان در مورد موزیکی که به آن گوش می‌دهید را نشان می‌دهد. همچنین یک تب دیگر به نام Browse هم هست که توسط ادیتورهای اپل مدیریت می‌شود.

با اپلیکیشن اپل موزیک شما تحت مدیریت ادیتورها، به ایستگاه رادیویی Beats 1 و چند ایستگاه دیگر هم دسترسی دارید. در بخش My Music این اپلیکیشن شما می‌توانید تمامی فایل‌هایی که قبلا از iTunes خریده بودید و موزیک‌هایی که از Apple Music گرفته بودید را یک‌جا ببینید.

اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)
etemadlaw

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.