اپلیکیشن عادت خوب و معرفی آن

موبایل ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

اپلیکیشن عادت خوب و معرفی آن

اپلیکیشن عادت خوب و معرفی آن : عادت خوب نام اپلیکیشنی ایرانی برای ایجاد ویژگی‌های مثبت و ترک عادات منفی در خود است. به کمک این اپلیکیشن می‌توانید هدفمندتر از همیشه به تغییر اخلاقیات خود فکر کنید.

اپلیکیشن عادت خوب و معرفی آن

تلفن‌های همراه این روزها همدم ما شده‌اند و اپلیکیشن‌های بسیاری برای سرگرمی ما ساخته شده‌اند. بازی‌ها و شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی و پخش‌کننده‌های موسیقی شاید از پرکاربردترین نرم‌افزارهایی باشند که برای تلفن‌های هوشمند ما برنامه‌نویسی شده‌اند. اما می‌توان از گوشی‌های موبایل برای کاری غیر از سرگرمی نیز استفاده کرد.

بسیاری از عادات به‌دلیل مداومت ما در انجامشان شکل می‌گیرد. این عادات شامل عادت‌های خوب و بد است؛ مثل ورزش کردن یا سیگار کشیدن. شاید شما از دست برخی عادات خود خسته شده‌اید و می‌خواهید ترکشان کنید یا تمایل دارید بعضی عادات دیگر را در خودتان به وجود بیاورید. اپلیکیشن «عادت خوب» به عنوان یک مشوق، شما را در رسیدن به این هدف کمک می‌کند.

چطور کمپین بسازیم؟

ساخت کمپین به راحتی امکان‌پذیر است. با زدن دکمه «ایجاد کمپین جدید» وارد صفحه ساخت کمپین می‌شوید. در اینجا با چند بخش روبرو می‌شوید. در بخش عنوان کمپین نامی برای آن انتخاب می‌کنید. می‌توانید دوره‌ای را که می‌خواهید آن کمپین را انجام دهید نیز انتخاب کنید. دوره‌های فعلی در دسترس عبارت است از: هفت روزه، ده روزه، چهارده روزه، سه هفته‌ای، یک ماهه، چهل روزه، دو ماهه. در بخش بعد باید میزان تعهد خود را به انجام دادن کارهای تعیین‌شده در کمپین مشخص کنید. برای مثال، اگر میزان تعهد خود را ۶۰ درصد تعیین کنید، برای اینکه در پایان دوره، آن کمپین به عنوان کمپینی علامت‌گذاری شود که با موفقیت به اتمام رسیده، باید حداقل ۶۰ درصد کارهای داخل کمپین را انجام داده باشید. طبیعی است هرچه میزان تعهد بیشتری برای خودتان تعیین کنید، برای دستیابی به اتمام موفقیت‌آمیز کمپین باید منظم‌تر باشید

اپلیکیشن عادت خوب

در بخش افزودن وظیفه نیز عادت‌هایی را اضافه می‌کنید که دوست دارید با این کمپین در خودتان نهادینه کنید. هنگامی که روی گزینه افزودن وظیفه می‌زنید، وارد صفحه جدیدی می‌شوید که در آن گزینه‌های مختلفی وجود دارد. اپلیکیشن به طور پیش‌فرض تعدادی عادت را مشخص کرده است که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید. همچنین می‌توانید عادتی را که مدنظر خودتان است در کادر مربوط تایپ کنید. اگر بخواهید که اپلیکیشن انجام دادن وظیفه را به شما یادآوری کند، با زدن تیک «به من یادآوری کن» می‌توانید نحوه یادآوری (به وسیله زنگ هشدار یا صرفا نوتیفیکیشن) و ساعت آن را مشخص کنید. در بخش دیگر این صفحه نیز می‌توانید روزهایی را مشخص کنید که می‌خواهید این کار را انجام دهید.

پورتال رنگی _ اپلیکیشن عادت خوب و معرفی آن
منبع : gsm.ir

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !