ایده هایی برای استفاده از فضای زیر تخت

دکوراسیون داخلی ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

ایده هایی برای استفاده از فضای زیر تخت

فضای زیر تخت : کمبود فضاهایی همانند کمد و یا انبار تبدیل به یکی از دغدغه های افراد و بخصوص خانم ها شده! استفاده صحیح از فضاهایی مثل فضای زیر تخت می تواند تاثیر زیادی در برطرف کردن کمبود جا در خانه های کوچک شود.

یک ایده موقت، استفاده از سبدهای پلاستیکی یا حصیری برای این فضاست که برای جا دادن لباس های کوچک محل مناسبی است اما اگر به دنبال راه حل جدی ای برای این فضا هستید بهتر است آن را قفسه بندی کنید تا علاوه بر حل مشکل کمبود کمد، نظم و ترتیب تخت خواب هم بهم نخورد.

تخت کمد دار

اگر آپارتمان شما کوچک است بهترین ایده ایجاد یک دراور زیر تخت شماست به سادگی می توانید با بالا بردن ارتفاع تخت خواب خود از فضای ایجاد شده در زیر تخت استفاده ی بهینه نمایید.

تخت خواب کمد دار

اگر فضای منزل شما کوچک است قاعده ها را زیر پا بگذارید و از نجار خود بخواهید تختی با بیش از دو کشو برای شما تعبیه کند تا بیش از پیش از فضای آن استفاده نمایید.

تخت کشودار

ایده ی اضافه کردن کشوها به خوبی می تواند برای فضای اتاق کودک شما هم عملی شود. به سادگی با کمی بالا بردن ارتفاع می توانید از فضای زیر تخت ها استفاده ی بهینه داشته باشید به شرطی که فرزندتان ترس از ارتفاع نداشته باشد!

مدل تخت کشویی

گاهی فضای پایین تخت ها گزینه ی مناسبی برای طبقه بندی و نظم دهی و سر و سامان دادن به فضای دکوراسیون اتاق خواب شماست، کافی است کمی متفاوت تر به اجزای اطراف خود نگاه کنید.

تخت کشویی

شاید تجربه ی بیشتر طراحان و یا دانشجوهای طراحی و معماری جای دادن کوهی از نقشه ها و اتودهای طراحی شان می باشد، شاید بهترین گزینه برای آن ها این است که خودشان دست به کار شوند و فضای زیر تختشان را برای این منظور آماده کنند.

فضای زیر تخت خواب

از ابعاد و استانداردها خارج شوید. گاهی می توانید به سادگی برای فضای کوچک آپارتمان خود یک تخت خواب منحصر به فرد داشته باشید که در خود فضایی کمد طور هم جای داده باشد بنابراین کافی است ایده ی این تخت را به نجار خود بدهید و از داشتنش در فضای داخلی خود لذت ببرید.

تختخواب کشویی

شما می توانید تخت های جادار و منحصر به فردی طراحی کنید

پورتال رنگی _ ایده هایی برای استفاده از فضای زیر تخت
منبع : chidaneh.com ، بیتوته

برچسب ها
loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !