ایده هایی برای ترکیب رنگ ها در روز عروسی

سرگرمی ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

ایده هایی برای ترکیب رنگ ها در روز عروسی

روز عروسی از پرخاطره ترین ترین روزهای زندگی هر انسانی است که ما در این مطلب از دلنگاره سعی کرده ایم تا برای استفاده از رنگ ها در این روز راهنمای هایی برایتان داشته باشیم.
از دسته گل عروس گرفته تا دسته گل ساقدوش عروس و گل های تزئینی روی میز شام و کارت دعوت عروسی ،ما برای طراحی این ها انواع ترکیب رنگ های زیبا را معرفی کرده و به شما نشان داده ایم که چگونه می توانید با استفاده از یک ترکیب رنگی زیبا و با به کارگیری درست آن ،به چه زیبایی مجلس عروسی خود را زیباتر جلوه داده و به آن جذابیت ببخشید.

نارنجی + قهوه ای 
این طرح رنگ مناسب برای عروسی های پاییزی می باشد.چرا که نارنجی و قهوه ای با این فصل بسیار مناسب بوده و می توان برای تزئین گل و روبان و کارت عروسی و یا حتی دسته گل عروس از این ترکیب رنگ ها استفاده کرد.همانطور که در تصویر می بینید یک کارت عروسی بسیار زیبا از ترکیب این دو رنگ درست کرده ایم.
ایده هایی برای ترکیب رنگ ها در روز عروسی
زرد + نارنجی 
این یک دسته گل ایده آل برای عروسی در تابستان است، این دو رنگ مکمل یکدیگر بوده و یک زیبایی  خاص را به این دسته گل داده است.رنگ پایه زرد می باشد و لابه لای آن از رنگ نارنجی استفاده شده است.برای دسته گل ساقدوش عروس بسیار مناسب می باشد.
CTG513293.jpg.rendition
سبز کم رنگ + صورتی 
این دسته گل نه تنها بسیار شیک و کلاسیک می باشد بلکه بسیار هم لطیف و زیبا می باشد.اگر قرار است عروسی در فصل بهار برگزار شود این دسته گل برای ساقدوش عروس بسیار مناسب بوده و بهتر است ساقدوش لباس صورتی بسیار زیبا به تن داشته باشد و در نهایت این گل های ریز سبز رنگ یک دسته گل زیبا را درست خواهد کرد.
101091658.jpg.rendition
نارنجی + صورتی روشن 
اگر شما می خواهید عروسی را در تابستان برگزار کنید بهتر است برای دسته گلتان از ترکیب رنگ های نارنجی و صورتی کم رنگ استفاده کنید .گل رز صورتی و نارنجی در کنار یکدیگر ترکیب زیبایی پیدا می کنند و بسیار جسورانه خواهند شد .این دسته گل برای عروس بسیار مناسب است و در کنار لباس عروس سفید جلوه ای خاص پیدا خواهد کرد.
101095129.jpg.rendition
صورتی کمرنگ+ صورتی پررنگ
استفاده از یک رنگ خاص اما در تون های متفاوت و از کم رنگ به پررنگ برای این دسته گل بسیار زیبا می باشد.این دسته گل بسیار چشم گیر بوده و از جذابیت خاصی برخوردار می باشد.
CTG517584.jpg.rendition
بنفش + نارنجی100444956.jpg.rendition
این گل زیبا که از ترکیب رنگ های بنفش و نارنجی می باشد بیشتر مناسب عروسی در فصل زمستان می باشد .لابه لای آن از برگ های سبز استفاده شده است که آویزان کردن آن در سرعروس بسیار جذاب بوده و دیدی زیبا را انتقال می دهد.رنگ نارنجی استفاده شده به مانند رنگ پرتقال جذاب می باشد و زیبایی خاصی دارد.
101095146.jpg.rendition
سبز + کرم
سبز و کرم دو رنگ کلاسیک  هستند که زمانیکه در کنار یکدیگر می آیند بسایر برجسته و جذاب شده و با این ترکیب رنگ می توان یک دسته گل بسیار گرم و دل نشین برای عروس مجلس سفارش داد.
100433379.jpg.rendition
بنفش + صورتی 
این مدل دسته گل برای عروسی های بهاری بسیار مناسب می باشد چرا که ترکیب رنگ های صورتی و بنفش در آن استفاده شده است که برای دسته گل ساقدوش عرو س بسیار زیبا بوده و هم چنین می توان از این ترکیب رنگ برای گل های کیک عروسی هم استفاده کرد.
100444956.jpg.rendition
فیروزه ای + نارنجی 
استفاده از رنگ فیروزه ای به عنوان رنگ پایه برای تحت تاثیر قرار دادن مهمانان بسیار مناسب می باشد.برای دسته گل ساقدوش عروس بسیار مناسب می باشد و همچنین استفاده از رنگ نارنجی در کنار آن برای تزئینات مربوط به انواع لوازم جانبی مجلس عروسی مانند کارت عروسی بسیار مناسب است و بهتر است گل های آن نارنجی باشد تا از جذابیت بیشتری برخوردار باشد. باید بدانید ترکیب رنگ های نارنجی و آبی در کنار یکدیگر بسیار زیبا می شود.

100444956.jpg.rendition

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !