ایده هایی برای تزیین شمع با وسایل ساده

سبک زندگی ۱۱ تیر ۱۳۹۵ یک دیدگاه

ایده هایی برای تزیین شمع با وسایل ساده

ایده هایی برای تزیین شمع با وسایل ساده

ایده هایی برای تزیین شمع با وسایل ساده

ایده هایی برای تزیین شمع با وسایل ساده _ نُقل خبر : به نقل از چیدانه همه ی ما با معجزه ی آتش در فضای دکوراسیون خود آگاه هستیم، هرکس به گونه ای آتش را مهمان فضای داخلی خود می کنید. شمع ها یکی از موارد مهمان کردن آتش در فضای دکوراسیون داخلی ما هستند. حضور شمع ها می تواند به رمانتیک شدن دکوراسیون داخلی ما کمک به سزایی کند علاوه بر آن تزئین شمع ها می تواند چهره ی منحصر به فردی به دکوراسیون داخلی شما ببخشد. پس با چیدانه همراه باشید تا با هم ایده های تزیین شمع ها را مرور کنیم.

تزیین شمع با مروارید

یکی از ایده های جذاب و رمانتیک برای شمع ها تزیین آن ها با استفاده از مراوید است. در تزیین شمع با مروارید می توانید به سادگی می توانید خلاقیت خود را گسترش دهید و طرح های منحصر به فردی را خلق نمایید.

تزیین شمع با مروارید

ایده ی دیگری که در تزیین شمع با مروارید می توانید از آن استفاده کنید تزیین جاشمعی های شیشه ای با مروارید است. به سادگی می توانید مروارید ها را از داخل سیم های ساده که قابل انعطاف هستند رد کنید و یک زنجیره از آن بسازید و به سادگی آن را به دور جاشمعی های شیشه ای بپیچید و ظاهر زیبایی برای ان ها خلق کنید.

تزیین شمع با روبان

یک ایده ی منحصر به فرد برای جشن های شما تزیین شمع ها با روبان است. این روش ساده ترین و منحصر به فردترین روش تزیین شمع ها در کوتاه ترین زمان ممکن است.

تزیین شمع با روبان

تزیین شمع با اکلیل

تزئین شمع با اکلیل یکی از زیباترین تزیینات شمع ها محسوب می شود که در هر مراسمی می توانید یکی از آن ها برای خود تدارک ببینید. کافی است سطح شمع را با چسب چوب بی رنگ بپوشانید سپس در اکلیل بغلتانید حتی می توانید به جای اکلیل از دانه های شکر استفاده کنید و ظاهر منحصر به فردی را خل نمایید.

تزیین شمع با اکلیل

تزیین شمع با وسایل ساده

می توانید خلاقیت خود را گسترش دهید. کافی است به گوشه و کنار دکوراسیون خود نگاهی باندازید. در تزئین شمع با وسایل ساده می توانید به سادگی از دانه های حبوبات، کاج ها و شاخ و برگ درختان و… استفاده کنید. توجه داشته باشید در این تزیین خلاقیت شما تاثیر بسیاری دارد.

تزیین شمع با آجیل

استفاده از میوه های خشک و آجیل ها می تواند ایده ی منحصر به فردی برای تزئین شمع با وسایل ساده باشد.

تزیین شمع با میوه های خشک

مدل شمع های فانتزی

مدل شمع های فانتزی همیشه برای همه جذاب بوده است با کمی خلاقیت می توانید شمع هایی خلاقانه و فانتزی همانند تصویر بسازید کافی است کمی مهارت در ارائه ایده های خلاقانه خود داشته باشید.

مدل شمع های فانتزی

شمع های نسوز و وایمر ها یکی از محبوب ترین مدل شمع های فانتزی می باشند که به سادگی می توانید آن ها را برای فضاهای مختلف مورد استفاده قرار دهید.

تزیین شمع های فانتزی

حتی می توانید از مهارت های خود بیشتر استفاده کنید و روی شمع های خود طراحی کنید و شمع های فانتزی بسازید اما توجه داشته باشید که برای این منظور باید از شمع های نسوز و بدون اشک استفاده کنید تا اثر هنری شما ازبین نرود.

طراحی روی شمع

تزیین شمع با گل خشک

شاید بتوان گفت که تزئین شمع با گل خشک یکی از ساده ترین و جذاب ترین ایده ها برای داشتن یک شمع زیبا می باشد.

تزیین شمع با گل های خشک

در تزئین شمع با گل خشک با اضافه کردن جزییات ساده مانند کاغذهای تایپوگرافی شده و یا گیپور ها می توانید چهره ی رمانتک تری برای شمع های خود ایجاد کنید.

تزیین شمع با گل خشک

تزیین شمع با صدف

تزئین شمع با صدف ساده ترین نوع تزیین شمع است که می تواند چهره ی منحصر به فردی را دکوراسیون شما به وجود بیاورد، کافی است از صدف های بزرگ به عنوان ظرف شمع استفاده کنید و چهره ی جذابی به شمع های خود ببخشید.

تزیین شمع با صدف

نُقل خبر : ایده هایی برای تزیین شمع با وسایل ساده
منبع: چیدانه
شمع

برچسب ها
loading...

1 نظر روشن "ایده هایی برای تزیین شمع با وسایل ساده"

عالی بود ممنون
ایده های رومانتیک و رویایی روحیه نواز و ارامش بخش برای دکور و طراحی
بیشتر بزارین