ایده هایی برای داشتن دکوراسیون لوکس

داشتن دکوراسیون لوکس
telegram

ایده هایی برای داشتن دکوراسیون لوکس

اگر شما هم به لوکس گرایی علاقمند هستید ما در این مطلب سعی داریم ترفندهایی را به شما آموزش دهیم تا به کمک آنها یک دکوراسیون لوکس داشته باشید.

لوسترهای لوکس شبیه چلچراغ

اگر فضای مناسب دارید می توانید با لوسترهایی شبیه به چلچراغ حالت لوکس و تجملی به منزل خود بدهید. هنگام خرید اینگونه لوسترها به میزان فضای منزل و ارتفاع سقف دقت داشته باشید.

لوسترهای لوکس

استفاده از رنگ طلایی

ترکیب رنگ طلایی با رنگهای مختلف به ویژه رنگ های خنثی طرحی لوکس به دکوراسیون شما می دهد. می توانید از این رنگ در یکی از لوازم و وسایل منزلتان استفاده کنید.

دکوراسیون لوکس

فرش هایی با طرح اصیل

انتخاب مناسب فرش با یک طرح اصیل می تواند در لوکس شدن فضای منزل شما تاثیر به سزایی داشته باشد.

داشتن دکوراسیون لوکس

استفاده از چوب های کنده کاری شده

چوب های کنده کاری شده می توانند فضای شما را متفاوت جلوه دهند، می توانید به عنوان یک میز یا صندلی و یا آینه و کنسول استفاده کنید.

چیدمان و دکوراسیون لوکس

سنگ های طبیعی با نقوش خاص

به کار بردن این گونه سنگ ها می توانند حال و هوای لوکسی به فضای شما ببخشند. این سنگ ها برای استفاده در سرویس بهداشتی یا آشپزخانه بسیار مناسب اند.

سنگهای لوکس

مجسمه هایی در ابعاد بزرگ

این موضوع نیز به میزان فضای شما بستگی دارد. به کار بردن مجسمه های بزرگ حال و هوای کاخ ها و عمارت های مجلل را به منزل شما می بخشد. این مجسمه ها را می توانید فضاهایی مانند راهروها، پاگرد پله ها و… قرار دهید.

مجسمه های لوکس

انتخاب مناسب کاغذدیواری

به کار بردن کاغذ دیواری با طرح، رنگ و بافت خاص می تواند بسیار کارساز باشد.

کاغذدیواری لوکس

رنگ های لوکس

رنگ ها برای ایجاد حسی لوکس و سنگین در فضا نقش مهمی بازی می کنند. بعضی رنگ ها مثل بنفش، آبی درباری، طلایی، نقره ای، مشکی، قرمز مایل به قهوه ای و… حسی از تجمل و اصالت را در خود دارند.

رنگ های لوکس

خز و یا پارچه هایی با پوست حیوانات

استفاده از خز و یا پارچه هایی با طرح و رنگ پوست حیواناتی مثل مار، ببر و پلنگ و … همیشه از جانب طراحان مد و دکوراتورهای داخلی برای ایجاد احساس تجمل و لوکس بودن در حین ظرافت و زیبایی به کار گرفته می شود.

زیباترین دکوراسیون لوکس

جزئیات لوکس

جزئیاتی مثل درب ها، قرنیز و دیوارکوب های چوبی، گچ بری های هنرمندانه، تزئینات شومینه یا حتی دستگیره های کمدها با وجود اینکه شاید به نظر برسد که کمتر به چشم می آیند تاثیرات بسیار بزرگی در برداشت شما از یک فضای دارند.

دکوراسیون لوکس و لوکس گرایی

پورتال رنگی – ایده هایی برای داشتن دکوراسیون لوکس
منبع: چیدانه /بیتوته

اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !

اطلاع از
wpDiscuz