ایده هایی برای دکوراسیون اتاق غذاخوری

دکوراسیون داخلی ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

ایده هایی برای دکوراسیون اتاق غذاخوری

در هر خانه های قسمت های مختلفی وجود: اتاق پذیرایی، اتاق خواب، اتاف غذاخوری، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و… هر کدام از این قسمتها دارای دکوراسیون و چیدمان مخصوص به خود هستند که باید رعایت شوند. اگر اصول خاص برای دکوراسیون هر کدام از این قسمتها را رعایت کنیم به یقین موفق خواهیم شد که شیک ترین مدل چیدمان داخلی را داشته باشیم. یکی از قسمت هایی که دارای وسایل مخصوصی است که باید با رعایت نکات مهمی آنها را چید، اتاق غذاخوری و یا قسمتی از اتاق پذیرایی است که به میز غذاخوری اختصاص یافته است.  در بازار انواع مختلفی از میز غذاخوری وجود دارد که شما باید در انتخاب آنها دقت داشته باشید تا با فضای اتاق غذاخوری تان هماهنگی لازم را داشته باشند. از انواع میز غذاخوری می توان به میزهای گرد، میزهای مستطیل، میزهای مربع و… اشاره کرد که هر کدام از اینها اصول مخصوص به خود را دارند که شما باید موقع انتخاب آنها را مد نظر داشته و آنها را لحاظ کنید.
در این مطلب از پورتال رنگی ضمن اینکه به این نکات اشاره می کنیم، مدل های شیک و مدرن از انواع میز ناهار خوری را برای شما در نظر گرفته ایم که امیدواریم این مطلب ایده هایی جالب به ذهن شما راه دهد و زیباترین فضا را برای غذا خوردن تان شکل دهید.

سبک های مختلف چیدمان اتاق غذا خوری

در این مطلب از پورتال رنگی سبک های مختلفی برای چیدن اتاق غذا خوری تان را معرفی می کنیم تا شما با ذهنیت کاملی همراه ما شوید:
همانطور که در مطالب پیشین گفتیم دکوراسیون و چیدمان اتاق غذاخوری از مباحث مهم و انکارناپذیر طراحی داخلی است. دکوراسیون اتاق غذاخوری باید سبک بخصوص خود را داشته باشد و بدنبال آن میز و صندلی مناسب با آن سبک، برای اتاق غذاخوری انتخاب شود. برای مثال دکوراسیون و چیدمان اتاق غذاخوری با سبک سنتی بسیار باشکوه و زیبا است. این امر معمولا خرید عناصر و مبلمان بزرگ تر، پرتکلف و البته کامل تر را می طلبد. از این رو اگر جای کافی با مقیاس بزرگ تر دارید در وهله اول به یک اتاق غذاخوری با سبک سنتی فکر کنید.
اما سبک مدرن در دکوارسیون اتاق غذاخوری باید سادگی و ظرافت را در خود داشته باشد در نتیجه مبلمانی که برای مکان غذاخوری تهیه می کنید باید از طراحی شیک و ساده با خطوط صاف و ظریف برخوردار باشند. ابتدا به سراغ میز های مستطیلی شکل می رویم. میزهای مستطیلی شکل رایج ترین نوع میزهای غذاخوری هستند که سبکی سنتی دارند ولی می توان نمونه های مدرن آنها را که طرحی ساده دارند به وفور در بازار یافت. یک میز مستطیلی ۶ نفره به صورت استاندارد عرضی برابر با ۱۷۰ سانتی متر خواهد داشت که برای فضاهای کوچک بسیار ایده ال بنظر می رسد.

جدیدترین دکوراسیون اتاق ناهارخوری
جدیدترین دکوراسیون اتاق غذاخوری
دکوراسیون اتاق ناهارخوری
چیدمان اتاق غذاخوری

اما میزهای گرد و دایره شکل را  می شود رایج ترین و پرطرفدارترین نوع میز غذاخوری بحساب آورد. این نوع میز برای افرادی که علاقمند هستند تا محیطی گرم و دوستانه داشته باشند بهترین گزینه هستند. زیرا همه افرادی که به دور یک میز گرد نشسته اند می توانند به راحتی یکدیگر را ببینند. میزهای ناهارخوری گرد با قطر ۱۲۰ سانتی متر از نمونه های استاندارد هستند.

میز غذاخوری گرد
میز ناهارخوری گرد
اتاق ناهار خوری

میزهای بیضی شکل برای هر دکوراسیونی با سبکی بهترین گزینه هستند. شما می توانید از میزهای بیضی شکل هم در دکوراسیون سنتی استفاده کنید و هم در دکوراسیون مدرن. ابعاد رایج میزهای  ناهارخوری بیضی شکل در حدود ۱۲۰ در ۲۰۰ سانتی متر هستند. اینگونه میزها هم برای فضای کوچک ایده آل هستند چون گوشه تیزی ندارند و افراد به راحتی می توانند در اطراف آنها به رفت و آمد بپردازند.

اتاق غذا خوری

شیک ترین مدل میزهای غذاخوری و ناهارخوری :

چیدمان اتاق غذا خوری
اتاق ناهارخوری
شیک ترین مدل میز ناهارخوری
شیک ترین مدل میز غذاخوری
مدل میز ناهارخوری
مدل میز غذاخوری
شیک ترین مدل میزهای غذاخوری و ناهارخوری
میز اتاق غذاخوری
دکوراسیون اتاق غذاخوری
دکوراسیون اتاق غذاخوری

پورتال رنگی _ ایده هایی برای دکوراسیون اتاق غذاخوری
منبع: وب سایت اتاق

برچسب ها
loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !