ایده هایی برای شیک کردن میزهای قدیمی و ساده

دکوراسیون داخلی ۰۹ دی ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

ایده هایی برای شیک کردن میزهای قدیمی و ساده

میزهای چوبی ساده را به میزهای آینه ای زیبایی تغییر دهید

میزهای ساده ی مستطیلی یا مربعی شکلی را که معمولا همه ما در خانه هایمان داریم را می توانیم با کمک قطعات آینه به میزهایی کاملا متفاوت و زیبا تبدیل کنیم.

 

ایده هایی برای شیک کردن میزهای قدیمی

تبدیل سطوح صاف به سطوح برجسته

میز ساده ی چوبی که فقط دارای یک سری برآمدگی ها یا اصطلاحا کنگره دار می باشد را به میزی کاملا براق و درخشان تبدیل می کنیم.

 

mirrortable02

میز نقره ای برجسته

این تصویر که می بینید همان میز ساده کنگره داری است که جلوی آن را کنگره های عمیقی داده ایم. کل میز را با اسپری نقره ای رنگ کرده ایم و سپس یک اسپری براق کننده هم به تمام سطح آن زده ایم . روی سطح میز را یک تکه آینه به اندازه خود سطح میز ولی از ۴ طرف کمی کوچکتر انداخته ایم.

 

 

mirrortable03

اضافه کردن قطعات آینه به میز

برای اضافه کردن یک سری جزئیات دیگر یک روش ساده آن است که قطعات کوچک آینه ای را به جاهای مختلف آن بچسبانیم چرا که این تکه های آینه جلوه ی بهتری را به میز ما خواهد داد. برای نصب قطعات آینه تنها شرط لازم آن است که سطوح میز ما صاف باشد و لبه های آنها مربعی شکل باشد. قسمت های صاف و جاهایی که برش های صاف دارند بهترین جاها برای اضافه کردن تکه های آینه ای هستند.

 

mirrortable04

میز مدرن

میزهای ساده بهترین نمونه برای بازسازی می باشند.

 

 

mirrortable05

میز مدرن را به یک میز آینه ای زیبا تبدیل کنید

در میان هر ۴ پایه تکه های آینه را که قبلا اندازه زده ایم نصب می کنیم. کل میز را به صورت هاشور زده و سایه ای شکل به رنگ های آمیخته از مشکی و نقره ای و کمی سفید میزنیم. پایه ها را کاملا تیره می کنیم. یک تکه آینه به اندازه ی سطح میز تهیه کرده و روی آن می گذاریم.

 

 

mirrortable06

میز ساده ی مستطیلی شکل

می خواهیم این میز ساده  مستطیلی شکل را همانند یک هنرمند برجسته به میزی کاملا منحصر به فرد تبدیل کنیم که این کار به قطعات براقی از جنس موزائیک یا کاشی احتیاج دارد.
 

mirrortable07

میز کلاسیک

برش هایی را در قسمت های مختلف سطح میز و حتی در پایه ها می دهیم و با استفاده از قطعات موزائیکی شکل یا کاشی آینه ای مانند تمامی این برش ها را پر می کنیم. بعضی از سطوحی را که تراشیده ایم و خالی شده است را همین طور خالی می گذاریم.

 

 

mirrortable08

جزئیات اضافه شده به همان میز قبلی

نقاطی از سطح میز که قبلا  تراش داده بودیم را می توانیم با چیزهای تزئینی مثل گل خشک و … پر کرده و روی آن یک شیشه بیاندازیم و در نهایت یک وسیله ی تزئینی مثل یک گلدان زیبا روی آن بگذاریم.

 

 

mirrortable09

قرار دادن یک میز ساده ی چوبی در یک قاب آینه ای

این میز ساده را می توان به یک میز کاملا زیبا طوری تبدیل کرد که در هر گوشه ای از خانه جلوه ای زیبا از خود نشان دهد.

 

mirrortable10

استفاده از یک سبک هنری زیبا برای ایجاد یک میز دکوری

میز ساده ای را که در شکل قبل دیدید می توان با ترکیبی از چوب و آینه به یک میز زیبای دکوری تبدیل کرد.در ابتدا کشوی آن را برداشته و کل میز را با اسپری قهوه ای روشن رنگ زده و روی سطح آن را با اسپری قهوه ای تیره رنگ می زنیم تا نمای بیشتری داشته باشد. به اندازه و به همان شکل پایه ها قطعات آینه را دور تا دور آنها نصب می کنیم. روی سطح میز را هم یک تکه آینه می اندازیم تا میز ما تبدیل به یک میز زیبای دکوری شود.

 

 

mirrortable11

اضافه کردن طراحی روی سطح میز

می توان در نقاطی از آینه ای  که روی سطح میز انداخته بودیم برش های کوچک و بزرگی بدهیم تا در نهایت میز ما از نما و جلوه ی بیشتری برخوردار شود.

 

loading...
loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !