ایده هایی جالب برای دکوراسیون پاییزی

دکوراسیون داخلی ۰۱ مهر ۱۳۹۶ یک دیدگاه

ایده هایی جالب برای دکوراسیون پاییزی

رنگ های زرد و نارنجی و قرمز در کنار هم منظره هایی می سازند که فقط دو یا سه ماه در سال می توان از جذابیتشان بهره برد. پس چه بهتر که این زیبایی و هیجان را داخل خانه هم بیاوریم و از آن برای تزئینات فصلی خانه خود بهره بگیریم.

در اولین روز مهر در نمناک می خواهیم با هم ایده های دکوراسیون پاییزی را مرور کنیم و با ایده های خلاقانه و جذاب تزیینات پاییزی بیشتر آشنا شویم با ما همراه شوید.

استفاده از رنگ طلایی

ایده هایی جالب برای دکوراسیون پاییزی

استفاده از رنگ طلایی در کنار ترکیب رنگ های پاییزی جلوه ی منحصر به فردی به دکوراسیون پاییزی شما می بخشد.

استفاده از گل های خشک

برای زینت بخشیدن به فضای داخلی تان و داشتن دکوراسیون پاییزی منحصر به فرد می توانید از گل های خشک و یا ساقه های گندم خشک شده استفاده کنید و گوشه و کنار فضای داخلی تان را با آن ها دکور کنید و جلوه ی خاصی به فضای داخلی تان ببخشید.

ایده هایی جالب برای دکوراسیون پاییزی

استفاده از رومیزی پاییزی

استفاده از رومیزی های ضخیم و با طرح و رنگ های پاییزی یکی از ساده ترین راه حل ها برای داشتن یک دکوراسیون پاییزیدلچسب است. حتی می توانید خودتان این این رومیزی ها را بسازید و ظاهری خاص و دوست داشتنی به فضای خودتان ببخشید.

ایده هایی جالب برای دکوراسیون پاییزی

ایده هایی برای چیدن میز پاییزی

میز پذیرایی پاییزه اغلب ساختاری رنگارنگ، گرم، راحت و دعوت کننده دارد پس رنگ های گرم پاییزی رو استفاده کنید.

رنگ هایی مانند اخرایی یا نارنجی، قهوه ای شکلاتی، طیف های رنگی سبز، سفید، سیاه، کرم، زرد، کرم و رنگ های کبود. برای تداعی رنگ های مورد نظر به طیف های رنگی زرد آلو، شکلات قهوه ای، طلایی، برگ های سبز، سفید عاجی رنگ و مسی توجه کنید. قهوه ای رنگ محبوب پاییزه است، بنا بر این شما می تونین اون رو با همه رنگ های ذکر شده ادغام کنین و تن رنگی جذاب وصمیمی تری بسازین.
ترکیب رنگ قهوه ای میز ناهارخوری با پیش دستی های آبی و شمع های سفید و جا جشمعی های انتیم مسی رنگ و گلدان سفید همراه با گندم که هارمونی جذاب و سردی رو ایجاد خواهد کرد

میز پذیرایی پاییزه

ترکیب رنگ قهوه ای میز ناهارخوری با پیش دستی های آبی و شمع های سفید و جا شمعی های آنتیک مسی رنگ و گلدان سفید همراه با گندم که هارمونی جذاب و سردی رو ایجاد خواهد کرد.
ترکیب رنگ های میز با با چوب طبیعی و یک رانر کرباسی رنگ به همراه ایده برگ های پاییزی در یک گلدان شیشه ای به همراه چیدن گلابی و شاخه های ظزیف سبز رنگ قادر هسانتد با یک تم دوستانه و راحت رو برای ما به همراه مهمانان القاء کنه

چیدمان میزغذاخوری به سبک پاییز

ترکیب رنگ های میز با با چوب طبیعی و یک رانر کرباسی به همراه ایده برگ های پاییزی در یک گلدان شیشه ای، به همراه چیدن گلابی و شاخه های ظزیف سبز رنگ به عنوان جزییات روی میز، قادر هستند تا یک فضای دوستانه و راحت رو به ما به همراه مهمانان القاء کنه.
نظرتون راجع به یک زمینه سیاه و سفید همراه با یم ست هماهنگ با اون به همراه کدوحلوایی های که با یک روبان شطرنجی سیاه و سفید مزین شده اند وسایر کدو حلوایی ها که در مرکز میز درون یک استند یا پایه ای سیمی شکل قرار دارند چی می تونه باشه؟

ایده برای چیدمان پاییزی میز غذاخوری

نظرتون راجع به یک زمینه سیاه و سفید همراه با یک سِت هماهنگ با اون به همراه کدوحلوایی های که با یک روبان شطرنجی سیاه و سفید مزین شده اند وسایر کدو حلوایی ها که در مرکز میز درون یک استند یا پایه ای سیمی شکل قرار دارند چی می تونه باشه؟
چیدمانی مانند قرار دادن کدو تنبل های سفید و سبز در میانه میز همراه با شمع هایی که جا بر روی برشی از یک قطعه چوب طبیعی قرار دارند و دستمال سفره هایی مزین به گل هایی که با رنگ های به کار رفته تناسب رنگی دارند

استفاده از کدو تنبل به عنوان یک المان تزیینی

چیدمانی مانند قرار دادن کدو تنبل های سفید و سبز در میانه میز همراه با شمع هایی که بر روی برشی از یک قطعه چوب طبیعی قرار دارند و دستمال سفره هایی مزین به گل هایی که با رنگهای به کار رفته تناسب رنگی دارند.
اجزای تزیینی و رومیزی های مناسب پاییز

اکسسوری و متعلقات مورد نیاز پاییزی شما می تونه از اجزای بسیار ارزان قیمت و در دسترسی تشکیل شده باشه. اجزایی مانند گندم های طبیعی، یک کتری مسی بلا استفاده به جای گلدان، یک رانر کرباسی.

همچنین کدو حلوایی، سیب، انار و برگ های پاییزی گزینه های بسیار مناسبی به عنوان یکی از اجزای تزیینی میز شماست که میتواند به سادگی حس پاییز را به بیننده منتقل کند پس از اون ها استفاده کنیید.

محل قرار گرفتن همه این اجزاء می تونه بر روی یک سینی چوبی، یک کاسه یا سطل چوبی و یا یک جعبه چوبی باشه. همچنین میشه از فانوس و یا شمع های کوچکی استفاده کرد که بر روی پایه هایی که در چندین جای میز قرار گرفته باشن قرار بگیره.

ایده ای مثل استفاده از یک رانر ساده بر روی میز و استفاده از اجزای بالا بر روی اون به عنوان زینت کردن یا نقش و نگار های روی اون هم میتونه قابل اجرا و جالب باشه.

ترکیب همه اجزایی که نام برده شد با المان های پاییزی دیگری همچون قرار دادن گندم های روستیک و یا میوه های درخت کاج هم بسیار جذاب به نظر میرسه.

 

زندگی رنگی با پورتال رنگی

1

Please Login to comment
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
اشی sqjrm

باز پاییز اومد حتی با این ایده های جالب نمیشه شاد بود پاییز بوی غم میده