بازداشت معلم زن به علت داشتن رابطه با دانش آموزان

بازداشت معلم زن به علت داشتن رابطه با دانش آموزان
سال نو مبارک

پلیس شهر جورجیا در آمریکا یک معلم زن را به‌ خاطر دعوت کردن ۲ دانش‌آموز به خانه‌ اش و برقراری روابط غیر اخلاقی با آنها بازداشت کرد.

 

فال روزانه

مقامات دفتر کلانتر محلی ناحیه چروکی (Cherokee) اعلام کردند با این که ۲ دانش‌ آموز با رضایت خود و آگاهانه دعوت معلم خود را پذیرفته و تن به رابطه غیر اخلاقی با وی داده‌اند، با این‌حال از نظر قانون ایالتی و کشور آمریکا این عمل معلم آنها جرم محسوب می‌ شود و این معلم باید به خاطر ارتکاب به این عمل غیر اخلاقی و خلاف قانون محاکمه و مجازات شود.

به گفته سخنگوی دفتر کلانتر چروکی «جی بیکر»، این معلم زن که «ریچ» نام دارد متهم شده است که در سال ۲۰۱۵ درست مدت کوتاهی پس از این‌ که به کار تدریس مشغول شده با یک دانش آموز ۱۶ ساله روابط غیراخلاقی برقرار کرده است. این معلم خاطی همچنین متهم شده که چند ماه پس از این واقعه با دانش آموز ۱۸ ساله دیگری نیز روابط غیر اخلاقی داشته است. مدیریت مدرسه بلافاصله پس از این‌ که از روابط غیر اخلاقی این معلم باخبر شده، این عمل خلاف او به پلیس گزارش کرده است.

بیکر اضافه می‌ کند: «بازرسان به این نتیجه رسیده‌ اند که خانم معلم قطعا مرتکب این جرم شده و در اوایل و اواخر سال ۲۰۱۵ با هر ۲ دانش آموز ۱۶ و ۱۸ ساله روابط غیراخلاقی داشته است. همچنین خان ریچ اعتراف کرده که او دانش آموزان را برای روابط غیر اخلاقی به منزل خودش در محله اکورث شهر جورجیا دعوت می‌ کرده است.

معلم خاطی روز جمعه گذشته در دادگاه به‌ خاطر ارتکاب این جرایم محکوم و با قرار ضمانت ۲۲۰۰۰ دلار با قرار موقت آزاد شد که قرار است برای جلسه نهایی محاکمه‌ اش در تاریخ ۲۱ اکتبر مجددا در دادگاه حاضر شود.

منبع: روزنامه جام جم

اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)
etemadlaw

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.