. اصغر فرهادی و همراهانش جمعه به ایران می آیند - پورتال رنگی

اصغر فرهادی و همراهانش جمعه به ایران می آیند

اصغر فرهادی و همراهانش جمعه به ایران می آیند

اصغر فرهادی: جشنواره کن با اعلام اسامی برندگان به پایان رسید و خوشبختانه فیلم فروشنده موفق به دریافت ۲ جایزه از این جشنواره شد. اصغر فرهادی به خاطر فیلنامه و شهاب حسینی هم به خاطر بازی خوبش مورد تشویق این جشنواره قرار گرفتند. از پیگیری خبرها متوجه شدیم که روز جمعه این هفته این عزیزان افتخار آفرین و هنرمند به کشورمان باز خواهند گشت و پس از بازگشت هم مصاحبه ای با رسانه ها خواهند داشت. در ادامه جزییات این خبر را برای طرفداران هنر و هنرمند در نظر رفته ایم. سایت پورتال رنگی این موفقیت بزرگ را به جامعه هنری کشورمان تبریک می گوید و برای این عزیزان هم ارزوی موفقیتهای بیشتری دارد. در ادامه همراه ما باشید.

اصغر فرهادی و همراهانش جمعه به ایران می آیند (1)

اخبار جدید از بازگشت شهاب حسینی و اصغر فرهادی به ایران

در حالی که برخی منابع خبری از بازگشت عوامل فیلم «فروشنده» از فرانسه به ایران در تاریخ سه شنبه شب ۴ خرداد ماه خبر می دادند ولی درنهایت مشخص شد, اصغر فرهادی، شهاب حسینی و ترانه علیدوستی بامداد جمعه به ایران بازمی‌گردند.

اصغر فرهادی و شهاب حسینی که در جشنواره کن موفق به دریافت جایزه بهترین فیلمنامه و بهترین بازیگر مرد شدند، همراه با ترانه علیدوستی به تهران می‌آیند.

پس از ورود آنها به تهران، روز دوشنبه ۱۰ خرداد ماه یک نشست مطبوعاتی برگزار می‌شود. این نشست ساعت ۲۱:۰۰ در خانه همایش برگزار خواهد شد و اصغر فرهادی، شهاب حسینی و ترانه علیدوستی به سوالات رسانه‌ها پاسخ می‌دهند.

پورتال رنگی _ اصغر فرهادی و همراهانش جمعه به ایران می آیند

منبع: مهر نیوز

loading...
اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !

اطلاع از
wpDiscuz